חדשות

Qlik ישראל רכשה את פעילות ומוצרי Talend בישראל

בכך תרחיב את יכולותיה בניהול וניתוח נתונים

מספר חודשים לאחר שחברת Qlik העולמית הודיעה על רכישת חברת Talend – ספקית תוכנה מובילה בעולם בתחום אינטגרציית נתונים, הודיעה גם Qlik ישראל מקבוצת חילן ללקוחותיה, על רכישת כל פעילות הרישוי והתמיכה של מוצרי Talend בישראל, מחברת  ,Aqurate אשר ייצגה את הפתרון של חברת Talend בישראל. מוצרי Talend שולבו בסל המוצרים של Qlik, כ- Qlik Talend™ Data Integration and Quality.   

בכך הופכת Qlik ישראל ל- Master Reseller היחיד והבלעדי של מוצרי Talend בארץ והכתובת היחידה לכל פעילויות ומוצרי Talend, לרבות שירותי תמיכה. 

2023 הייתה השנה השמינית ברציפות בה Gartner הציבה את Talend כמובילה בתחום של אינטגרציית נתונים והשישית בתחום של איכות נתונים. באותה הכרזה של Gartner, הוכרה Qlik העולמית כמובילה בתחום האנליטיקה והבינה העסקית (BI), זו השנה ה- 14 ברציפות.

עמית סיוון, מנכ”ל Qlik ישראל: “אנו שמחים וגאים על השלמת רכישת פעילות Talend בישראל, אשר מרחיבה משמעותית את יכולותינו ותאפשר לנו לספק ערך ללקוחותינו באמצעות פתרונות דאטה מקיפים וזריזים. המומחיות של Qlik באינטגרציית נתונים, אנליטיקה, AI ו-Machine Learning, בשילוב עם פתרונות אינטגרציה ואיכות הנתונים של Talend, יספקו את הפתרון המקיף ביותר בתעשייה בתחום זה. 

פתרונות Qlik עובדים עם כל מקור נתונים, ארכיטקטורה או מתודולוגיה, כדי להבטיח שהארגון יקבל תמיד את הנתונים שהוא זקוק להם, בזמן המתאים ולפיכך אנו צופים התרחבות משמעותית של לקוחות

Qlik-Talend בישראל והרחבת יכולות הדאטה ותחקור הנתונים שלהם, בעקבות הרכישה”.

לדבריו, ככל שגדל פיצול הנתונים, עקב אלפי מקורות ויעדים, ארגונים נאלצים לבחור בין פתרונות מדור קודם לבין מספר פתרונות שונים עם אתגרי עלויות וחדשנות. שילוב הכוחות בין Talend ו- Qlik פותר בעיה זו.

עם רכישת Talend, הופכת Qlik להיות פלטפורמת דאטה מקצה לקצה המציעה גישה חדשה לניהול וניתוח נתונים – הכוללת סוויטה אחודה לניהול כלל תהליכי האינטגרציה וניהול הנתונים, לרבות: Data Catalog ,Data Quality ESB ,ETL ועוד.

פתרונות אלו הופכים את הנתונים למהימנים ונגישים לעסקים ומאפשרים להם הרחבת היכולות הארגוניות, יעילות תפעולית, אוטומציה וחדשנות, אשר יובילו לאספקת נתונים אמינים ובזמן אמת, למען קבלת החלטות משופרת ותוצאות עסקיות חיוביות”. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן