חדשות

Pyramid Analytics סוגרת גיוס של 120 מיליון דולר בסדרה E עם רישום יתר

Pyramid Analytics , ספקית פלטפורמת מודיעין חלוצית לקבלת החלטות, הודיעה כי סגרה סבב גיוס מסדרה E של 120 מיליון דולר, עם חריגה מהיעד ב-20 מיליון דולר. סבב זה והביא את סך גיוס ההון סיכון של החברה ליותר מ-211 מיליון דולר. את הסבב הובילו HIG Growth Partners, קבוצת השקעות הון צמיחה ייעודית של HIG Capital, חברת השקעות אלטרנטיביות גלובלית מובילה שמנהלת הון עצמי של יותר מ-48 מיליארד דולר, בהשתתפות Clal Insurance Enterprises Holdings ו-General Oriental Investments. משקיעים מוקדמים שהשתתפו בסבב החדש הם JVP , Maor InvestmentsSequoia Capital ו-Viola Growth.

קבלת החלטות חכמה הוא הדבר הבא באנליטיקה. פלטפורמת קבלת ההחלטות של Pyramid מספקת תובנות לכל אחד לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר.

בהתבסס על סך התחייבויות ההון המנוהלות על ידי H.I.G. Capital and affiliates.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן