חדשות

Pyramid Analytics מדורגת ראשונה בתרחישי שימוש באנליטיקה רבודה

Pyramid Analytics מדורגת ראשונה בתרחישי שימוש באנליטיקה רבודה בדו”ח Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר ל-2022

ספקית מודיעין קבלת ההחלטות קיבלה ציון שממקם אותה בין 5 המובילות בכל תרחישי השימוש באנליטיקיה.

Data & Analytics Summit של גרטנרPyramid Analytics (Pyramid), ספקית פלטפורמת מודיעין חלוצית לקבלת החלטות – הדור הבא של אנליטיקה עסקית עבור הארגון – בתרחישי שימוש באנליטיקה רבודה בדו”ח Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר ל-2022 1. פירמידה דורגה בין חמש הספקיות המובילות בכל ארבעת תרחישי השימוש: אנליטיקה רבודה; אנליטיקה ארגונית; אנליטיקה כללית; ניתוח חזותי בשירות עצמי. עשרים (20) חברות הוערכו לאורך ולרוחב 12 יכולות קריטיות.

נקודות מפתח:

* Pyramid דורגה במקום הראשון מבין 20 חברות עבור תרחיש השימוש אנליטיקה רבודה.

*לפי גרטנר, “אנליטיקה רבודה היא השימוש בטכנולוגיות מאפשרות כגון לימוד מכונה ובינה מלאכותית כדי לסייע בהכנת נתונים, יצירת תובנות והסבר תובנות כדי לשפר את האופן שבו אנשים חוקרים ומנתחים נתונים בפלטפורמות אנליטיקה ובינה עסקית”.2

* Pyramid הוערכה בחמישה (5) דוחות Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר.

*הורידו את Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms של גרטנר ל-2022.

*לחצו כאן כדי לתזמן הדגמה של פלטפורמת מודיעין קבלות ההחלטות של Pyramid.

“ב-2021 הכפילה Pyramid את המאמצים בתחום ארכיטקטורת השאילתות הישירות שלה, ושיפרה את הביצועים של PYRANA, מנוע השאילתות הישירות שלה, עבור שאילתות SQL ו-MDX כאחד. Pyramid גם הוסיפה יכולות רבודות חדשות ושדרגה קיימות ברחבי הפלטפורמה – תוך שהיא נוגעת בכל ההיבטים מהכנת נתונים ועד גילוי, דרך אנליטיקה ממוכנת ותובנות. השנה, פירמידה הוסיפה גם 15 שיפורים לכלים החכמים שלה, כולל תבנית חדשה לגילוי אוטומטי כדי להניע הסברים, ניתוח מניעים מרכזיים ולוגיקה של משפיענים”.3

מהו דו”ח היכולות הקריטיות של גרטנר? (מקור: גרטנר)

מסמך היכולות הקריטיות הוא ניתוח השוואתי המדרג מוצרים או שירותים מתחרים מול קבוצה של מבדלים קריטיים שזוהו על ידי גרטנר. הוא מראה לך אילו מוצרים או שירותים מתאימים ביותר לתרחישי שימוש שונים כדי לספק עצות מעשיות לגבי המוצרים/שירותים שעליכם להוסיף לרשימות הקצרים של הספקים שלכם להערכה נוספת.

כדו”ח מלווה לרבעון הקסם של גרטנר, הוא מספק תובנות מעמיקות יותר לגבי הצעות המוצרים והשירותים של ספקים על ידי הרחבת הניתוח מרבעון הקסם. השתמשו במחקר זה כדי להמשיך ולחקור דירוגי מוצרים ושירותים בהתבסס על יכולות מפתח המוגדרות לתרחישי שימוש חשובים ומבדילים.

מודיעין קבלת החלטות שלם ואחוד

פלטפורמת המודיעין לקבלת החלטות של Pyramid מספקת תובנות מונעות נתונים לכל אחד כדי לקבל החלטות מהירות וחכמות יותר. הפלטפורמה של Pyramid מספקת גישה מיידית לכל נתון, מאפשרת שירות עצמי מנוהל וממוכן לכל אדם, ומשרתת כל צורך באנליטיקה, מהפשוט ועד המורכב. על ידי שילוב ייחודי של הכנת נתונים, אנליטיקה עסקית ומדעי נתונים בפלטפורמה אחת משולבת עם בינה מלאכותית בסביבה אחת, הפלטפורמה של Pyramidמפחיתה עלויות ומורכבות תוך האצת צמיחה וחדשנות. זה מאפשר גישה אסטרטגית כלל ארגונית לבינה עסקית ואנליטיקס.

פלטפורמת מודיעין קבלת ההחלטות של Pyramid מדורגת ב-4.5 כוכבים בסולם של 1 עד 5 ומבוססת על 116 ביקורות על Gartner Peer Insights. Peer Insights™ היא פלטפורמת הדירוגים והביקורות מונעת עמיתים של גרטנר עבור פתרונות ושירותי IT ארגוניים המכסה למעלה מ-300 שווקי טכנולוגיה ו-3,000 ספקים (מקור: Gartner Peer Insights).

ציטוטים

עומרי קוהל, מנכ”ל ומייסד שותף של Pyramid Analytics : “בשנת 2017, ושוב ב-2019, גרטנר הצהירה כי אנליטיקה רבודה היא העתיד של הנתונים והאנליטיקה3. אנחנו חושבים שהעתיד הגיע. פלטפורמת מודיעין קבלת ההחלטות של Pyramid ממנפת לימוד מכונה וטכניקות בינה מלאכותית כדי לשנות את האופן שבו תוכן אנליטי מפותח, נצרך ומשותף. הפלטפורמה של Pyramid מספקת גישה מיידית לכל נתון, עונה על כל צורך באנליטיקה, ומתאימה חוויות אנליטיות לכל אדם שירוויח מהגישה לשילוב רב העוצמה של נתונים ואנליטיקה כדי לקבל החלטות חכמות. וזה כולם”.

Gartner, Gartner Critical Capabilities for Analytics and Business Intelligence Platforms, Kurt Schlegel, Rita Sallam, Austin Kronz, Julian Sun, David Pidsley, Anirudh Ganeshan, Georgia O’Callaghan, Kevin Quinn, Shaurya Rana, Christopher Long, 3rd May 2022
2 Gartner IT Glossary, Augmented Analytics, as on 10th May 2022.
Gartner, Augmented Analytics Is the Future of Analytics, Rita Sallam, Carlie Idoine, 30 October 2019

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן