חדשותחוץ

Plaskolite רוכשת נכסים של Plazit-Polygal כדי להתרחב בצפון אמריקה, באירופה ובדרום אמריקה

החברה מרחיבה את היצע המוצרים שלה עם יכולות ייצור חדשות של לוחות רב-שכבתיים, ומרחיבה את הנוכחות שלה באופן משמעותי באירופה ובדרום אמריקה

Plaskolite LLC‏ (“Plaskolite”), היצרנית הגדולה ביותר של לוחות תרמופלסטיים הנדסיים ומוצרי פרופיל בצפון אמריקה, הודיעה היום שהיא חתמה על הסכם סופי לרכישת כל הנכסים, באופן מהותי, של Plazit-Polygal, חברה בינלאומית פורצת דרך בתחום העיצוב, הפיתוח והייצור של לוחות תרמופלסטיים הנדסיים. Plaskolite תרכוש את הפעילות ואת הנכסים של Plazit-Polygal בצפון אמריקה, בדרום אמריקה ובאירופה, למעט הפעילות של Plazit-Polygal ברוסיה. לאחר סגירת העסקה, המשרדים הראשיים של Plazit-Polygal בישראל ישמשו כמשרדים הראשיים של אזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA) של Plaskolite.

מהמשרדים הראשיים בקיבוץ גזית בישראל, Plazit-Polygal מייצרת היצע נרחב ומותאם אישית ברמה גבוהה של מוצרים תרמופלסטיים הנדסיים, כולל לוחות אקריליק ולוחות פוליקרבונט מלאים, וכן לוחות רב-שכבתיים ולוחות גליים. באמצעות רכישה זו, Plaskolite תרחיב את טביעת הרגל הגיאוגרפית שלה בצפון אמריקה, באירופה ובדרום אמריקה. Plaskolite תרחיב את היצע המוצרים שלה עם יכולות ייצור חדשות של לוחות רבשכבתיים, והגדלת ההיקף והנוכחות הבינלאומית של החברה תשפר את יכולתה לשרת בסיס הולך וגדל של לקוחות. 

“רכישה מהפכנית זו תרחיב באופן משמעותי את הנוכחות הגלובלית של Plaskolite ותחזק את ההיצע האיכותי שאנו מספקים ללקוחותינו”, אומר ריאן שרודר, נשיא ומנכ”ל Plaskolite. “במשך למעלה מ-70 שנה Plaskolite מובילה את התעשייה שלנו, תוך התמקדות בשירות לקוחות, באיכות המוצר ובחדשנות. הוספת הצוות המוכשר ויכולות הייצור הדינמיות של Plazit-Polygal תסייע לנו להרחיב את מעמדנו כחברה מובילה ולשרת בסיס הולך וגדל של לקוחות. אני שמח לקבל בברכה את אמיר ואת שאר העובדים של Plazit-Polygal למשפחת Plaskolite”.

“Plaskolite היא השותף האידיאלי לטווח ארוך לתמיכה בעסק שלנו במהלך שלב הצמיחה וההתרחבות הבא שלנו,” אומר אמיר אברמוביץ’, מנכ”ל הקבוצה Plazit-Polygal. “החברות שלנו חולקות מחויבות חזקה למוצרים מצוינים, לשביעות רצון הלקוחות ולתרבות המבוססת על שיתוף פעולה. אני בטוח שיחד נוכל לשרת את לקוחותינו בצורה טובה עוד יותר באמצעות החידושים ומוצרי לוחות הפלסטיק האיכותיים ביותר”.

“אנו נרגשים לקבל בברכה את Plazit-Polygal כשותפה ל-Plaskolite במסגרת הרחבת מאמצי בניית העסק שלנו לישראל ולאזורים הגיאוגרפיים האחרים שיקבלו שירות מהחברה המשולבת,” אומר טוני פריצקר, יו”ר ומנכ”ל Pritzker Private Capital. “כשאבא שלי, דונלד פריצקר, הקים את חברת Hyatt Hotels, הוא הפך רשת של שישה מלונות לאחת ממפעילות המלונות הגדולות בעולם. כולנו ב-Pritzker Private Capital ממשיכים לכבד את המורשת של משפחת פריצקר על ידי יצירת שותפויות עם חברות הממוקדות בצמיחה, כדי לבנות עסקים חזקים לטווח הארוך”.

תומאס צ’אדוויק, בכיר ב-Pritzker Private Capital, מוסיף, “רכישה אסטרטגית זו מייצגת הזדמנות פז עבור Plaskolite להאיץ את צמיחתה לטווח הארוך, להתרחב לשווקים חדשים ולשפר עוד יותר את החדשנות שלה. אנו שמחים להמשיך את השותפות שלנו עם Plaskolite, בעודה מחזקת את מעמדה כמובילה עולמית בתחום ייצור המוצרים התרמופלסטיים ההנדסיים”.

העסקה כפופה לאישור רגולטורי ולתנאי הסגירה המקובלים, וצפויה להיסגר בדצמבר 2021.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן