חדשות

Plaskolite משלימה את רכישת הנכסים של Plazit-Polygal בישראל, בצפון אמריקה, בדרום אמריקה ובאירופה

Plaskolite LLC‏ (“Plaskolite”), היצרנית הגדולה ביותר של לוחות תרמופלסטיים הנדסיים ומוצרי פרופיל בצפון אמריקה, הודיעה היום על השלמת הרכישה של כל הנכסים, באופן מהותי, של Plazit-Polygal, חברה בינלאומית פורצת דרך בתחום העיצוב, הפיתוח והייצור של לוחות תרמופלסטיים הנדסיים הממוקמת בקיבוץ גזית בישראל.

Plaskolite רכשה את הפעילות ואת הנכסים של Plazit-Polygal בישראל, בצפון אמריקה, בדרום אמריקה ובאירופה, למעט פעילותה ברוסיה. תוספת ההיקף והנוכחות הבינלאומית מרכישה זו מרחיבה את טביעת הרגל הגיאוגרפית של Plaskolite, מרחיבה את היצע המוצרים שלה עם יכולות ייצור חדשות של לוחות רב-שכבתיים ומציבה את החברה במקום שבו היא מעניקה שירות לבסיס הולך וגדל של לקוחות.ריאן שרודר, נשיא ומנכ”ל Plaskolite, אמר “אנו שמחים לקבל בברכה באופן רשמי את הצוות המוכשר של Plazit-Polygal למשפחת Plaskolite. תוספת זו של יכולות הייצור הדינמיות של Plazit-Polygal מחזקת את ההיצע האיכותי שאנו מספקים ללקוחותינו ומרחיבה באופן משמעותי את הנוכחות הגלובלית של Plaskolite”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן