חדשות

Perimeter 81, מובילה בתחום רשתות האפס אמון

מברכת את הסמנכ”ליות החדשות, ליטל פרוש-דוד וטל לאופר

ותיקות אמדוקס וצ’ק פוינט ישמשו כסמנכ”לית משאבי אנוש וסמנכ”לית נשיא מוצרים.

Perimeter 81, חברה מובילה בתחום רשתות האפס אמון (ZTNA), מקבלת בברכה שתי סמנכ”ליות חדשות, סמנכ”לית משאבי אנוש, ליטל פרוש-דיוויד, וסמנכ”לית מוצר, טל לאופר. הן יצטרפו לצוות ההנהלה של החברה, יתמכו בצמיחתה המהירה בשוק המקומי והעולמי, ויאיצו את פיתוח המוצר והצמיחה העסקית.

“במהלך 2020, Perimeter 81 יותר מהכפילה את קהל הלקוחות, כוח האדם וההכנסות הגלובלי שלה”, אומר עמית ברקת, מייסד שותף ומנכ”ל Perimeter 81. “כדי להמשיך לתמוך בצמיחה יוצאת הדופן הזו, אנו שמחים לצרף את ליטל וטל לחברה וצוות ההנהלה שלנו. כל אחת מהן מביאה ניסיון רב שנים והבנה מעמיקה וחדשנית של תחומי ההתמחות שלהן. אין לי ספק שהם יתרמו תרומה אדירה להמשך הצמיחה העסקית המהירה שלנו תוך התגברות על האתגרים העומדים בפנינו”.

ליטל פרוש-דוד מצטרפת ל-Perimeter 81 עם יותר מ-18 שנות ניסיון במשאבי אנוש, מתוכן 15 שנים בענקית הטכנולוגיה אמדוקס. לאחרונה שימשה פרוש-דוד כסמנכ”לית משאבי אנוש של אמדוקס עבור שירותי משאבי אנוש והשגת כישרונות גלובליים וכן שימשה כראש תחום משאבי אנוש ביחידות העסקיות וכן אחראית על חווית העובדים. במהלך תקופה זו, הצוות העולמי שלה, שמנה 150 מנהלי משאבי אנוש, סיפק פעולות משאבי אנוש ליותר מ-30,000 עובדים ב-60 מדינות. לפני כן שימשה כראש משאבי אנוש ישראל וכראש משאבי אנוש של היחידות הארגוניות באמדוקס.

טל לאופר שימשה בעבר כמנהלת המוצר הבכירה של צ’ק פוינט לפתרונות אבטחת סייבר המוצעים בשיטת תוכנה כשירות, והיא מצטרפת ל-Pimeter 81 עם רקע עשיר בניהול מוצר. לפני שהצטרפה לצ’ק פוינט, לאופר שימשה כדירקטורית לניהול קו מוצרים בתאגיד התקשורת העולמי Arris. היא ניהלה את קו המוצרים המוביל של החברה וזכתה במספר פרסים יוקרתיים על עבודתה. לאופר היא מנהלת מוצר מוכשרת עם עבר מוצלח בפיתוח והשקת טכנולוגיות מתקדמות לתקשורת ואבטחת סייבר.

Perimeter 81, מובילה בתחום רשתות אפס אמון לפי Forrester New Wave, היא אחת מחברות אבטחת הסייבר הצומחות ביותר בישראל. החברה מצפה לשלש את כוח האדם שלה עד סוף 2023 ככל שהביקוש לפלטפורמת חוויית אבטחת סייבר (CSX) שלה יגדל. עם 71% מהסמנכ”לים ומנמ”רים שאומרים שהם מתקשים להילחם בהתקפות סייבר בגלל המורכבות של פתרונות אבטחת הסייבר הנוכחיים שלהם, ה-CSX של Perimeter 81 מפשט את אבטחת הסייבר עבור חברות שאימצו משאבים מבוססי ענן ועברו לעבודה מרחוק או עבודה היברידית.

Perimeter 81 מפשטת באופן קיצוני את אבטחת הסייבר עם פלטפורמת ה-Cybersecurity Experience (CSX) הראשונה בעולם. עם הפתרון ההוליסטי מבוסס הענן הזה, Perimeter 81מאפשרת לארגונים מכל התעשיות והגדלים לתמוך ברצונות המיידיים של אלו שצריכים לעבוד מרחוק מכל סיבה – ועדיין היא מעניקה לצוותי IT את היכולת לנהל את הכול בבטחה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן