חדשותסטארטאפ ניישן

Ouster מרחיבה את הנוכחות המסחרית למזרח התיכון

שותפים עם מפיצים ואינטגרטורים מובילים באזור להאצת אימוץ הלידאר הדיגיטלי


(Ouster, Inc.
(NYSE: OUST, (“אוסטר” או “החברה”), ספקית מובילה של חיישני לידאר דיגיטליים ברזולוציה גבוהה לתעשיות התעשייה, הרכב, התשתית החכמה והרובוטיקה, הודיעה היום על תוכניותיה להתרחבות מסחרית באזור המזרח התיכון. החברה  הקימה צוות שבסיסו בדובאי ופועלת להקים רשתות הפצה מקומיות לתמיכה באימוץ לידאר דיגיטלי באזור.

Ouster מחויבת להקים נוכחות במזרח התיכון כדי לשרת את לקוחותיה שם, ולמצב את עצמה טוב יותר כדי לתמוך בביקוש הגובר בחיישני לידאר דיגיטליים ברזולוציה גבוהה ברחבי העולם. אוסטר מצפה להביא לקוחות חדשים בכל אחד מארבעת האנכיים התעשייתיים שלה, כאשר תת-שווקי התשתית החכמים הם מניעי צמיחה מרכזיים באזור. Ouster עובדת כיום עם מפיצים מובילים ושותפי אינטגרציה כדי לתמוך בהיצע פתרונות עבור מערכות תחבורה חכמות ויישומי אבטחה וכן במקרי שימוש אחרים.

“עם הקמת רשתות הפצה ושותפויות חדשות במזרח התיכון, אוסטר מצפה לנצל יוזמות למודרניזציה של תשתיות ולתמיכה בביקוש הגובר לפתרונות לידאר דיגיטליים בשוקי האבטחה, התשתיות החכמות, הרובוטיקה והאוטומציה התעשייתית המתקדמים באזור. אנו נרגשים להציע פתרונות לידאר דיגיטליים על מנת ללכוד את ההזדמנויות החדשות הללו בכל אחד מהתעשייה האנכית שלנו במזרח התיכון”, אמר אשיש צ’אוולה, המנהל הכללי של אוסטר למזרח התיכון.

קשריה של אוסטר כוללים את המפיצים הבאים ושותפי האינטגרציה במזרח התיכון: 

(Kempston Controls LLC (KCL היא מפיצה עולמית מובילה של מוצרי בקרת תהליכים חשמליים, אוטומציה ורכיבים אלקטרוניים עם פעילות במזרח התיכון המבוססת על איחוד האמירויות ורשת אזורית של מעל 8,000 לקוחות. KCL תתמוך באוטומציה תעשייתית, פתרונות רכב אוטונומי, יישומי אבטחה היקפית, יישומים למניעת התנגשות עם חיישני Ouster.

Elimec היא מפיצה מובילה של מוצרי אוטומציה ורכיבים להייטק ליישומים מסחריים בתחומי אבטחה, רובוטיקה, תעופה וחלל וים בישראל אשר יציעו חיישני אוסטר לידאר.

Bell Tronics היא מפיצה מובילה של מוצרים ורכיבים טכנולוגיים ליישומים מסחריים באבטחה, מעקב ואנכי ערים חכמות בישראל. Bell Tronics תשתמש בחיישני Ouster עבור יישומי רובוטיקה ונהיגה אוטונומית, כמו גם פתרונות עיר חכמה ומעקב.

Solas Marine Services Group היא ספקית מובילה של פתרונות כיבוי אש, הצלה ובטיחות מלאים לתעשיות הימיות ולתעשיות הנפט והגז שבסיסה באיחוד האמירויות. Solas Marine שיתפה פעולה עם אוסטר לפיתוח פתרונות אבטחה ותמיכה בשילובי לידאר דיגיטליים לפרויקטי התקנה ביבשה ובחוף ברחבי המזרח התיכון.

למידע נוסף על המפיצים ושותפי האינטגרציה של אוסטר, בקרו https://ouster.com/partners/distributors

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן