חדשות

OKX הופכת מסחר בין עמיתים לבטוח, נגיש ונטול עמלות

בנוסף להרחבת שיטות התשלום כדי להפוך את מסחר ה-P2P לנגיש יותר, OKX פועלת כמתווכת כדי להציע ניהול סיכונים לסוחרים

OKX גם לא גובה עמלות כלשהן עבור מסחר P2P.

פלטפורמת המטבעות הקריפטוגרפים המובילה בעולם OKX הציגה את פלטפורמת מסחר ה-P2P(עמית לעמית) החדשה והמשופרת שלה. לא רק שהשירות מאפשר למשתמשים לסחור באופן חלק ביניהם, הוא גם הופך את מסחר ה-P2P לבטוח, אמין וזמין יותר למגוון רחב בהרבה של משתמשים.

מסחר P2P ב-OKX מאפשר למשתמשים להפוך את עצמם לשוק שלהם על ידי הנפקת “פרסומות” על מנת לסחור אחד עם השני, ולשלוט טוב יותר במחיר בו הם מבצעים רכישות ומכירות. זה כולל משתמשים בשווקים ללא בנקים בהם ייתכן ואין גישה לתשתית בנקאית קונבנציונלית. פלטפורמת המסחר P2P של OKX מציעה לא רק יותר מ-900 אמצעי תשלום לאורך 40 מטבעות שונים, אלא מוצעת למשתמשים ללא עמלות.

לניקס לאי, מנהל שווקים פיננסיים, OKX, אמר: “מסחר P2P ב-OKX מאפשר למשתמשים לסחור בתנאים שלהם. אבל חשוב מכך, זה הופך את המסחר המאובטח בין משתמשים לנגיש להרבה יותר אנשים, כולל אלה ברחבי העולם שאין להם גישה לשירותים בנקאיים מסורתיים. זוהי אחת הדרכים שבהן OKX מעצימה משתמשים ברחבי העולם להשתחרר ממערכות פיננסיות מסורתיות ולשאוף להשיג עצמאות פיננסית”.

לפלטפורמת OKX יש תפקיד להקל ולנהל סיכונים בעסקאות P2P. לאחר ביצוע עסקה בין משתמשים, OKX מחזיקה את הכספים בנאמנות עד שתשלום הקונה יאושר. זה מאפשר לבורסה לנהל את הסיכונים העומדים בפני המשתמשים ולהבטיח מסחר בטוח ויציב ביניהם.

השיפוץ הכללי שהעניקה OKX לפלטפורמת המסחר P2P שלה כולל ממשק משתמש חדש ומשופר בדף הבית, סרגל ניווט קל לשימוש שמקל על מעבר חלק בין השוק, ההזמנות והפרסומות. כעת יש גם גישה יעילה למדריכי מסחר P2P, שאלות נפוצות ומדריכים כדי לעזור למשתמשים ללמוד כיצד להפיק את המיטב מהפלטפורמה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן