חדשותסטארטאפ ניישן

OKEx משיקה מערכת לחישוב מרווחי פורטפוליו דמוית CME לתעשיית הקריפטוגרפיה


 (OKEx ,(www.okex.com הכריזה על השקת מצב מסחר מתקדם חדש לסוחרים מקצועיים ומוסדיים – מרווח פורטפוליו – כחלק מהמאמצים שלה לבנות את פלטפורמת המסחר החזקה ביותר בעולם עבור סוחרי קריפטו. מצב המסחר החדש זמין בגרסאות הדפדפן וה-API של הפלטפורמה לסוחרים בנפח גבוה החל מה-1 בנובמבר.

המסחר מרווח פורטפוליו ב-OKEx מיועד לסוחרים מקצועיים בעלי נפח גבוה, כולל יוצרי שוק ומוסדות, המעוניינים להפחית באופן משמעותי את דרישות ההון שלהם. המצב מציע לסוחרים – ובמיוחד ליוצרי שוק לחוזים עתידיים ואופציות של מטבעות קריפטוגרפיים – חישוב מרווח מופחת משמעותית. יש לציין כי OKEx רואה בתכונה חדשה זו דרך לטפל בבעיה הנוכחית של נזילות מפוצלת בשווקי האופציות של המטבעות הקריפטוגרפיים.

מערכת ניהול סיכונים הדומה למרווח פורטפוליו – ניתוח תיק סיכונים סטנדרטי, או SPAN – נוצרה לראשונה עבור משתתפים פיננסיים מסורתיים בידי בורסת הנגזרות הגדולה בעולם, CME Group. עם ההשקה של מצב מרווח הפורטפוליו החדש ב-OKEx, הפלטפורמה מגדירה את הדרך בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים כשהיא מציגה את הכלי רב העוצמה הזה לטובת שיפור יעילות השימוש בהון ועבור ניהול סיכונים.

הגרסה של OKEx למצב מסחר זה מבליטה אותה מול המתחרים מכיוון שהיא מאפשרת לקבוע מרווחי פורטפוליו גם באחזקות מרובות מטבעות – כלומר, סוחר יכול לפתוח פוזיציות של נגזרות עם דרישות מרווח מופחתות משמעותית על פני מספר מטבעות בו זמנית.

עם מצב מרווח הפורטפוליו החדש שלה, לצד נזילות מובילה בתעשייה, OKEx מראה שהיא ממשיכה להיות מחויבת לספק את הכלים המתקדמים ביותר ואת חוויית המסחר הטובה ביותר עבור לקוחותיה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן