חדשות

NTT Group ו – SparkBeyond הישראלית ישתפו פעולה בפיתוח פתרונות AI מתקדמים

השותפות, ביוזמת מרכז החדשנות של NTT Israel, הניבה מספר פרוייקטים מסחריים עם חברות בת של NTT ברחבי העולם ובמגוון תחומים 

NTT Group הכריזה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם SparkBeyond הישראלית, מפתחת מובילה של פתרונות AI ארגוני, כדי לספק פתרונותGenerative-AI (בינה מלאכותית יוצרת) מקיפים עבור בסיס הלקוחות העולמי של NTT.

בפרויקט הראשון שלה, עם אחת מחברות המכשור הרפואי המובילות בעולם, נעשה שימוש במנוע הבינה המלאכותית של SparkBeyond כדי לזהות קבוצות לקוחות ספציפיות ולסייע בתמחור המוצרים על בסיס שימוש בתובנות שמספק מנוע זה. הפלטפורמה של SparkBeyondממנפת בינה מלאכותית יוצרת כדי למצוא דפוסים נסתרים בעלי ערך בנתונים מורכבים בקנה מידה גדול.

התוצרים של מנוע ה – AI הם תובנות יישומיות, ממשקי שיחה ומודלי חיזוי אדפטיביים ובעלי שקיפות מרבית, הניתנים ליישום במהירות כדי לספק ערך עסקי משמעותי. NTT ולקוחותיה יכולים להטמיע את ה -IP של SparkBeyond ביישומים קיימים (כמו CRM, ERP וכו’), ולאפשר להם גישה לתובנות ופתרונות בתחומים שונים. בנוסף, פלטפורמת SparkBeyond מאפשרת לחשוף תובנות הנגזרות מהנתונים לטובת LLMsארגוניים הדומים ל- ChatGPT-4, ולהעשיר אותם בתובנות מבוססות וידע אמין.

השותפות בין החברות היא יוזמה של NTT Innovation Laboratory Israel (NTT ישראל), הפועלת לשילוב טכנולוגיות ישראליות בשירותים ובמוצרים של NTT . NTT ישראל מסייעת ביצור מוצרים שניתן להפיץ ולשווק ללקוחות הגלובליים של NTT ברחבי העולם, ומציעה תהליכי שיתוף פעולה מהירים עם קצב ייעודי.

יחד, קבוצת NTT ו-SparkBeyond מסייעות ללקוחות NTT לבנות יסודות אנליטיים חזקים לכל אורך הפעילות שלהם, לאפשר קבלת החלטות מבוססת נתונים וללא הטיות קוגניטיביות באמצעות הפקת תובנות אוטומטיות.

“ההזדמנות לשלב כוחות עם קבוצת NTT ולהביא פתרון בעיות בינה מלאכותית יוצרת לבסיס הלקוחות הגלובלי שלהם מראה את ההתאמה הטבעית של הטכנולוגיות של SparkBeyond עם הפעילויות האסטרטגיות של NTT”, אמר שגיא דוידוביץ’, נשיא ומייסד שותף של SparkBeyond. “אנו מצפים לשיתוף הפעולה המרגש הזה ולהדגים את הכוח של Generative-AI בשילוב עם נתונים ארגוניים להשגת ערך משמעותי  עבור הלקוח.”

“מעבדת החדשנות של NTT בישראל הוקמה במטרה לקדם ולמצוא סטארטאפים ישראלים לשיתופי פעולה והשקעות”, אמרה נועה אשר, מנכ”לית NTT Innovation Lab Israel . ״SparkBeyond היא חברה מצוינת וחדשנית, ואנו נרגשים להרחיב את השותפות שלנו ולהמשיך להציג את הטכנולוגיה שלהם לחברות נוספות ברחבי העולם״.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן