חדשות

NEXTY Electronics מקבוצת Toyota Tsusho תפיץ את מוצרי Hailo בשוק הרכב היפני

חברת היוניקורן היילו (Hailo) מתל-אביב, יצרנית מובילה של מעבדי AI למכשירי קצה, ממשיכה את התנופה החזקה שלה באסיה. היילו הודיעה כי היא מעמיקה את חדירתה לשוק הרכב ביפן עם מינויה של NEXTY Electronics מקבוצת Toyota Tsusho למפיצה שניה שלה במדינה זו, והראשונה בשוק הרכב היפני. ההודעה החדשה מגיעה שבועות אחדים לאחר הכרזת היילו על שיתוף פעולה עם ספקית פתרונות הנהיגה האוטונומית הסינית iMotion, שבעקבותיו ישולב מאיץ הבינה המלאכותית Hailo-8 אותו פיתחה ברכבים של יצרנית מכוניות סינית, שייצורם ההמוני יתחיל במחצית השנייה של 2024. 

NEXTY Electronics היא אחת החברות המרכזיות במגזר עסקי האלקטרוניקה של קבוצת Toyota Tsusho והיא מתמחה באלקטרוניקה לרכב, IT, תקשורת, פתרונות לתעשייה דוגמת מפעלים חכמים ורובוטיקה ותוכנה. החברה אף ביצעה התאמות לטכנולוגיות שלה בתחומי הנהיגה האוטונומית, הרכב המקושר ותחומים אחרים כך שיוכלו לשרת גם תעשיות שמעבר לענף הרכב. 

הסכם ההפצה עם NEXTY Electronics מצטרף להסכם ההפצה הראשון עליו הודיעה היילו ביפן בספטמבר 2021, שנחתם עם מפיצת הסמיקונדקטורים המובילה מאקניקה (Macnica). ההסכם הקיים עם מאקניקה מאפשר להיילו לשרת לקוחות בתחומים דוגמת קמעונאות חכמה, ערים חכמות, בתים חכמים, תעשייה 4.0 ותחומים נוספים.

“מערכות מתקדמות לסיוע בנהיגה (ADAS – advanced driver-assistance systems)הינן מנוע צמיחה מרכזי עבור היילו, והשותפות שלנו עם NEXTY Electronics תהיה קריטית ליכולתנו להרחיב את הנוכחות שלנו בשוק”, אמר אור דנון, מנכ”ל היילו. “מעבדי ה-AI שלנו למכשירי קצה מאפשרים עיבוד נתונים עתיר ביצועים וצריכת הספק נמוכה לענף הרכב. היכולות הגבוהות של השבבים בצירוף הכדאיות הכלכלית שלהם מנגישים לרכבים בייצור המוני אפליקציות שעד כה התאפשרו רק ברכבי פרימיום, הן למערכות ADAS והן לנהיגה אוטונומית. אנחנו שמחים לשתף פעולה עם NEXTY Electronics כדי להציע ללקוחותיה מנעד רחב של אפליקציות בינה מלאכותית שיכולות להתמודד גם עם התרחישים המורכבים והמאתגרים ביותר בכלי רכב כיום”.

המהלכים באסיה הם חלק מתנופה עולמית של היילו שמוצריה משרתים יותר מ-300 לקוחות ברחבי העולם. להיילו משרדים בטוקיו, טאייפיי, שנז’ן, סיאול, מינכן, עמק הסיליקון ושיקאגו ורשת של מפיצים ברחבי אסיה, צפון אמריקה, דרום אמריקה, אוסטרליה ואירופה. בשבוע שעבר הכריזה היילו על חתימה על הסכמים עם שני מפיצים חדשים בצפון ובדרום אמריקה. חברת Mancina DHW תפיץ את מוצרי היילו בדרום אמריקה, בדגש על השוק הברזילאי, וחברת J-Squared Technologies תפיץ את מוצרי החברה בצפון אמריקה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן