חדשות

Nanox תארח סיור וירטואלי של Nanox.ARC בכנס השנתי של האגודה לרדיולוגיה

Nanox תארח סיור וירטואלי של Nanox.ARC בסביבה קלינית בכנס השנתי של האגודה לרדיולוגיה של אמריקה ומכריזה על סמינר מקוון למשקיעים

סיור וירטואלי יתקיים בשעה 11:30 EST ביום רביעי, 1 בדצמבר.

סמינר מקוון למשקיעים יעקוב  אחר הסיור הווירטואלי בשעה 14:00 EST באותו יום.

NANO-X IMAGING LTD (״Nanox״ או ״החברה״, נאסד”ק: NNOX), חברת טכנולוגיית הדמיהרפואית חדשנית, תארח סיור וירטואלי של Nanox.ARC באספה השנתית של RSNA ב-1 בדצמבר 2021 בשעה 11:30 (10:30 בבוקר CST) בבוקר EST, כפי שהוכרז בעבר. החברה תעקוב אחר הסיור הווירטואלי של RSNA על ידי אירוח וובינר למשקיעים בשעה 14:00 ESTב-1 בדצמבר. סמינר המשקיעים יכלול שידור חוזר של הסיור הווירטואלי של RSNA ולאחריומפגש שאלות ותשובות.

הסיור הווירטואלי של Nanox.ARC במסגרת קלינית ישודר מהמרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא),בית חולים ממשלתי מוביל בישראל עם יכולות הדמיה אבחנתיות מתקדמות. פרטי המצגת הםכדלקמן:

הדגמת RSNA

רביעי, 1 בדצמבר

11:30 (10:30 בבוקר CST) בבוקר EST.

בעלי עניין יכולים להירשם לאספה השנתית של RSNA.

כאן https://www.rsna.org/annual-meeting

סמינר מקוון למשקיעים

רביעי, 1 בדצמבר

14:00 EST

משקיעים יכולים לגשת לוובינר המשקיעים באמצעות הקישור שיועלה לעמוד קשרי משקיעיםבאתר Nanox בקטגוריית אירועים ומצגות. מפגש מקוון של שאלות ותשובות יעקוב אחר הסיורהווירטואלי.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן