חדשות

NANO-X IMAGING LTD מגישה את קבצי הדו”ח השנתי 2021 בטופס 20-F

NANO-X IMAGING LTD (“ננוקס” או “החברה“, נאסד”ק: NNOX), חברת טכנולוגיות הדמיה רפואית חדשנית, הודיעה כי הגישה את הדו”ח השנתי שלה על טופס 20-F לשנת הכספים שהסתיימה ביום 31 בדצמבר 2021 לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC) ב-2 במאי 2022. ניתן לגשת לדו”ח השנתי בטופס 20-F, המכיל את הדו”חות הכספיים המאוחדים המבוקרים של החברה, באתר האינטרנט של ה-SEC בכתובת www.sec.gov  ובאתר האינטרנט של החברה בכתובת www.nanox.vision תחת “פיננסים” בקטגוריית משקיעים.

החברה תספק עותק מודפס של הדו”ח השנתי שלה המכיל את הדו”חות הכספיים המאוחדים המבוקרים שלה, ללא תשלום, לבעלי מניותיה על פי בקשה. יש להפנות את הבקשות לקשרי משקיעים, בכתובת IR@nanox.vision.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן