חדשות

MGA Entertainment מקימה ארבע חברות בנות לתמיכה בעסקיה הבינלאומיים הצומחים במהירות באיחוד האירופי

 (MGA Entertainment, Inc. (MGA, אחת מחברות הצעצועים והבידור הפרטיות הגדולות והצומחות ביותר בעולם, הודיעה היום כי הקימה ארבע חברות בנות בבעלות מלאה באיחוד האירופי (EU) כדי לתמוך בעסקיה הבינלאומיים הצומחים במהירות. ארבע החברות הבנות – MGA Toys Iberia SL (בראשות המנכ”לית מילה גונזלס), MGA Entertainment Greece (בראשות המנכ”ל פאנוס קלוגרופולוס), MGA Entertainment Italy SRL (בראשות המנכ”ל אנדראה סיניורלי) ו-MGA Toys France (בראשות המנכ”ל תיירי ת’יבול) – יתמכו במאמצי שיווק וניהול מכירות, המאוישים על ידי עובדים שעבדו עבור MGA Entertainment בכל אחד מהשווקים.  עכשיו עובדים של חברות הבת שלהם בהתאמה באותם תפקידים. מהלך זה ממחיש את מחויבותה של החברה לצמיחת עסקיה בשווקים אלה ולעסקיה הבינלאומיים בכלל. 

“העסק שלנו מחוץ לארה”ב חזק וחשוב יותר ויותר ל-MGA Entertainment. הקמת חברות בנות חדשות אלה תאפשר לנו להגדיל את העסק שלנו מהר יותר בשווקים חשובים אלה”, אמר אייזיק לריאן, מייסד ומנכ”ל MGA Entertainment. “אני מצפה לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הצוותים בכל אחד מהשווקים הללו כדי להמשיך להביא צעצועים ומוצרים חדשים, חדשניים ומהנים של MGA לצרכנים ברחבי האיחוד האירופי”.

MGA הודיעה בעבר על כוונתה להתמזג עם Zapf Creation AG, יצרנית בובות הטיפוח המובילה באירופה. חברת הבת הגרמנית בבעלות מלאה של MGA נכנסה למו”מ על הסכם מיזוג שצפוי להיסגר בסוף אביב 2024.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן