חדשות

MeMed מגייסת 93 מיליון דולר כדי להאיץ את המסחור של פורטפוליו

מוצרי התגובה החיסונית לגורם המאכסן שלה

בדיקת ®MeMed BV אושרה לאחרונה לשימוש על ידי ה-FDA האמריקאי כדי לסייע בהבחנה בין זיהום חיידקי לזיהום נגיפי בפלטפורמת נקודת הצורך ®MeMed Key.

MeMed, מובילה בטכנולוגיות תגובה של גורם מאכסן, מכריזה על סבב מימון פרטי של 93 מיליון דולר, שמביא את סך המימון בחברה ליותר מ-200 מיליון דולר, כולל תמיכה ממשרד ההגנה האמריקאי והנציבות של האיחוד האירופי. הכספים ישמשו להגדלת הייצור, להאצת המסחור ולהרחבת סל מוצרי התגובה החיסונית לגורם מאכסן החלוצית של החברה.

חבילת הטכנולוגיה של MeMed מפענחת את התגובה החיסונית של הגוף תוך מספר דקות, ומספקת לרופאים פתרונות חשובים לניהול מטופלים המתמודדים עם דילמות קליניות משמעותיות. מנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) העניק לאחרונה אישור שמהווה ציון דרך לשימוש בבדיקת ®MeMed BV בפלטפורמת נקודת הצורך ®MeMed Key כדי לסייע לספקי שירותי בריאות להבחין בין זיהומים חיידקיים וויראליים בילדים ובמבוגרים כאחד. MeMed פיתחה גם את בדיקת MeMed ™COVID-19 Severity לחיזוי תוצאות חמורות בחולי קוביד-19 אשר אושרה לשימוש באירופה.

המימון האחרון מפגיש בין משקיעים חדשים וקיימים לרבות Horizons Ventures, שביט קפיטל, Social Capital, La Maison Partners, Touchwood Capital, קיסריה מדיקל אחזקות, Union Tech Ventures, כלל ביטוח, הפניקס ביטוח, בנק הפועלים ו-Western Technology Investment.

ערן אדן, המייסד והמנכ”ל השותף של MeMed, אמר: “השקעה חדשה זו תאפשר ל-MeMed להרחיב את הפעילות עם התמקדות בארצות הברית. אנו אסירי תודה למשקיעים שלנו על תמיכתם ואנו נמנף את הכספים, את האישור מה-FDA, ואת רשת השותפים שלנו ההולכת וגדלה כדי לספק גישה רחבה למטופלים לטכנולוגיה שלנו, כמו גם להרחיב את פורטפוליו המוצרים שלנו המורכב מפתרונות תגובת גורם מאכסן חלוציים.”

פטריק ג’אנג, Horizons Ventures, אמר: “אנו מאמינים מאוד שהאסטרטגיה של MeMed של השימוש בטכנולוגיות תגובה חיסונית של גורם מאכסן היא התקדמות משמעותית בשיפור של שני נושאים מרכזיים בתחום הבריאות כיום: עליית העמידות לאנטי-מיקרוביאלית עקב מרשמים מיותרים של אנטיביוטיקה, וטיפול יעיל יותר בחולים שנדבקו בקוביד-19. אנו מצפים לשחק תפקיד באופן שבו MeMed, מובילת קטגוריות בתחום זה, משנה את האופן שבו מחלות מאובחנות ומטופלות כדי לשפר את שירותי הבריאות לחולים ברחבי העולם”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן