חדשותסטארטאפ ניישן

MedTech Acquisition Corporation ו-Memic Innovative Surgery Ltd מסכימים לסיים את השילוב העסקי

MedTech Acquisition Corporation (נאסד”ק: MTAC) (“MedTech”), חברה ציבורית לרכישת מטרות מיוחדות (SPAC) המתמקדת בטכנולוגיה רפואית, ו- .Memic Innovative Surgery Ltd (״Memic״), חברת מכשור רפואי המוקדשת לשינוי ניתוח באמצעות הטכנולוגיה הרובוטית הכירורגית הקניינית שלה, הודיעו היום כי שתי החברות הסכימו במשותף לסיים   לאלתר את הסכם הקומבינציה העסקית שהוכרז בעבר ביום 12 באוגוסט 2021 בשל תנאי השוק והתנודתיות הנלווית כתוצאה מהאירועים העולמיים האחרונים.

“למרות שאנו מאוכזבים כי השילוב העסקי המוצע שלנו עם Memic לא ימומש, אנו מאמינים כי מערכת Hominis של Memic והטכנולוגיה החדשנית שלה, כמו גם צוות הניהול המוכשר ביותר של Memic, ימקמו את Memic להצלחה עתידית”, אמר כריס דיואי, מנכ”ל MedTech.

“עם האימוץ האחרון של מערכת Hominis שלנו על ידי שלושה בתי חולים מובילים בארה”ב, אנו נרגשים על היכולת של מערכת Hominis לבצע טכניקות טרנסווגינליות רובוטיות שהיו בעבר בלתי אפשריות, למלא צורך משמעותי ללא מענה בבריאות האישה, עם פוטנציאל להיות מיושם על מגוון רחב של אינדיקציות בעתיד כולל כירורגיה כללית. אנו מודים על התמיכה שקיבלנו מצוות MedTech, שאת מחויבותו לרובוטיקה כירורגית שאנו חולקים”, אמר דביר כהן, מייסד שותף ומנכ”ל Memic.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן