חדשותסטארטאפ ניישן

Mattermost משיקה פתרונות לניהול פרויקטים עבור מפתחים

פלטפורמת שיתוף הפעולה בקוד פתוח מספקת חלופות לכלים כמו Slack, Trello ו-Notion כדי לסייע לצוותי מו”פ לשפר את הפרודוקטיביות ולהאיץ את התפעול הדיגיטלי

Mattermost Inc הודיעה על מספר תוספות חדשות לפרויקט הקוד הפתוח שלה ב KubeCon® + CloudNativeCon North America 2021 השקה ושילוב של פתרונות ניהול פרויקטים וזרימות עבודה מודרניים בפלטפורמת שיתוף הפעולה הפופולרית שלה למפתחים. Mattermost, שנבנתה עבור צוותים טכניים, מספקת כעת חלופות גמישות לכלים כמו Slack®, Trello® ו- Notion® באמצעות פלטפורמה מאוחדת להגברת שיתוף הפעולה והפרודוקטיביות במגוון רחב של תהליכי פיתוח תוכנה – החל מתכנון ספרינט וניהול שחרור ועד לרזולוציה של אירועים ורטרוספקטיבות. 

עם מודעות מוגברת סביב הדחיפות לשיתוף פעולה מרחוק ומודרניזציה של תהליכים ארגוניים, מפתחים התבקשו יותר ויותר לעקוף תהליכים שבירים, מחסור בכישרונות וסיכוני אבטחה כדי לספק ביצועים, חדשנות ופעולות דיגיטליות בקנה מידה גדול. העדכון החדש ביותר לפלטפורמת הליבה של Mattermost מדגיש את המורכבות של יעדים מדהימים אלה ואת הצורך בפתרונות דינמיים המעצימים את צוותי המו”פ עם אוטונומיה, גמישות ואבטחה.

השקת פתרונות הפרויקט וניהול זרימת העבודה המודרניים של Mattermost משקפת גם את התפתחות החברה מעבר להעברת מסרים מאובטחת כדי לאפשר יישור צוות וזריזות תפעולית במקרי שימוש מתוחכמים של מו”פ. שלא כמו מוצרי שיתוף פעולה כלליים, פלטפורמת Mattermost מאפשרת כעת למפתחים לתרום ישירות לפתרונות שלה ולהתאים אישית את חללי העבודה שלהם כדי להתאים את עצמם לתהליכי הצוות המועדפים עליהם. Mattermost מספק גם לצוותים את האפשרות לפרוס באופן מקומי או במופע ענן מאובטח. הדבר מעניק לחברות שליטה רבה יותר על הנתונים שלהן ומסייע להן לעמוד בתקני אבטחה ותאימות לפרטיות מחמירים, כגון אלה שנמצאו ב- HIPAA, FINRA, GDPR, ריבונות נתונים ספציפית למדינה ודרישות רגולטוריות אחרות.  

“כאשר ארגונים מנווטים את המעבר לפעולות דיגיטליות תמידיות, צוותים שמיישרים ביעילות את האנשים, הכלים והתהליכים שלהם בכל שלב של מחזור החיים של הפיתוח מגדילים את המהירות שלהם, משפרים את המסירה ומשיגים יתרון אסטרטגי”, אמר איאן טיין, מייסד שותף ומנכ”ל Mattermost. “כאשר מפתחים מדווחים כי כמעט 40% משבוע העבודה שלהם מבוזבז עקב פיצול כלים, משימות ידניות, זרימות עבודה שבירות, אירועים והפסקות חשמל המשפיעים על השירות, אנו רואים הזדמנות אדירה לעזור לכל צוות מו”פ בעולם לשפר את הפעילות והפרודוקטיביות שלו עם פתרונות שיתוף פעולה שנבנו במיוחד עבור האופן שבו הם עובדים”.

Mattermost, שנוסדה בשנת 2016, מפעילה מעל 800,000 חללי עבודה של מפתחים ברחבי העולם ויש לה קהילה של יותר מ-4,000 תורמי קוד פתוח אשר עדכנו את הפלטפורמה יותר מ-30,000 פעמים מאז השקתה הראשונית. ההנפקות המסחריות של Mattermost משמשות למעלה מ-800 ארגונים, כולל הפרלמנט האירופי, נאס”א, נאסד”ק, סמסונג, SAP, חיל האוויר האמריקני ו-Wealthfront.

“Mattermost היה יעיל באופן בלתי נתפס עבור החברה שלנו וממשיך לעלות על הציפיות עם כל מהדורה חדשה”, אמר דניאל גובר, מנהל מערכת IT עבור Crossover Health. “הפלטפורמה עוזרת לנו להבטיח שאנחנו נשארים תואמי HIPAA תוך מתן אפשרות לרופאים שלנו לשתף פעולה ביעילות ובצורה חלקה”.

“מהירות מפתחים חיונית יותר ויותר להנעת הפעילות הדיגיטלית והמודרניזציה ברחבי הארגון”, אמר פול נאשוואטי, אנליסט בכיר בקבוצת האסטרטגיה הארגונית. “Mattermost מסייעת לעמוד בדרישה זו באמצעות פלטפורמת שיתוף פעולה שמפחיתה את החלפת ההקשר ומספקת ניראות ושליטה בזרימת העבודה של המפתח ובצרף הכלים”.

עדכון זה לפלטפורמת Mattermost זמין כעת לכל המשתמשים וכולל ניווט משופר וכלי שיתוף פעולה משולבים היטב מרובים, כולל:

ערוצים: הבסיס של פלטפורמת Mattermost, ערוצים מביאים את כל התקשורת של הצוות שלך למקום אחד, כך שיש לך נראות ושליטה מלאה. ערוצים מגיעים עם תכונות של העברת הודעות צוות, שיחות ועידה ושיתוף קבצים מעבר לשיתוף פעולה לשימוש כללי, כולל פקודות קו נטוי, הדגשת תחביר קוד, עיצוב Markdown עשיר, מקטעי קוד ואינטגרציות בוטים.

מדריך: ספרי מהלכים הם זרימות עבודה שנקבעו המייעלות תהליכים מורכבים וחוזרים. ספרי מהלכים פועלים זה לצד זה עם ערוצים והופכים כל תהליך מובנה לניתן לחזרה וצפוי באמצעות רשימות פעולות לביצוע, גורמים מפעילים, אוטומציה ושילובי כלים. שיפור מתמשך מובנה בכל ספר מהלכים עם למידה ורטרוספקטיבות.  

לוחות: לוחות הם פתרונות לניהול משימות ופרויקטים בסגנון Kanban עם משימות מוגדרות בבירור, בעלים, רשימות פעולות לביצוע ומועדי יעד. לוחות מסייעים לצוותים להגביר את השקיפות ולשמור על כל המשאבים זמינים, כולל מסמכים, תמונות וקישורים, ומשמשים כדי לסייע לצוותים להשיג אבני דרך של פרויקט ולנהל פרויקטים ופעילויות בכל גודל.

חיבורים: חיבורים הם אינטגרציות והרחבות עם כלים מובילים למפתחים, כולל GitHub®, ג’נקינס®, Circle CI®, GitLab®, Jira®, PagerDuty® ו- ServiceNow® . חיבורים מאפשרים למפתחים להפוך כל ערוץ ל- CLI באמצעות פקודות מוכללות או מותאמות אישית כדי לבצע פעולות ישירות, כגון פרסום בערוצים, האזנה להודעות חדשות עם webhooks נכנסים ויוצאים. מפתחים יכולים לבנות חיבורים באמצעות אפליקציות מותאמות אישית, ממשקי API פתוחים, תוספים ו- webhooks. מסגרת היישומים של Mattermost מאפשרת למפתחים להגדיר הרחבות אינטראקטיביות מותאמות אישית התומכות בלקוחות אינטרנט, מכשירים ניידים ומחשבים שולחניים ללא שינויים. ניתן לכתוב אפליקציות בכל שפה, לפרוס בכל שרת HTTP או לארח כפונקציית AWS Lambda.  

פקדים: פקדים מספקים הגנה נרחבת על נתונים, פיקוח על מידע, גילוי אלקטרוני, תמיכה בארכיון מידע ארגוני וניהול זהות/גישה. פקדים מעניקים למנהלי מערכת את היכולת להגדיר הרשאות פרטניות לשליטה בגישה לנתונים רגישים וניתן להתאים אותם אישית כדי לעמוד בדרישות התאימות הספציפיות שלך עם שמירה על נתונים מגורענים עדינים, יומני ביקורת, היכולת לאחסן בארכיון וליוצא רשומות באופן תיכנותי, ושילוב עם  Global Relayו- Smarsh/Actiance לצורך תאימות, אחסון בארכיון וניתוח. אפשרויות פריסה זמינות בסביבות ענן לפני-תשלום או מאובטחות כדי לעמוד בדרישות המחמירות של GDPR, AICPA, CCPA, FINRA, HIPAA ועוד.  

כדי ללמוד עוד על פלטפורמת שיתוף הפעולה למפתחים של Mattermost, אתם יכולים למצוא את הצוות בביתן #S12 ב- KubeCon + CloudNativeCon North America 2021, או בקרו בבלוג של Mattermost.  

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן