חברות בחו"לחדשות

Mary Kay Inc. מצטרפת לקרן אלן מקארתור עם מחויבות לכלכלה מעגלית

Mary Kay Inc. תומכת עולמית בתודעה סביבתית ואחריות תאגידית, הצטרפה לקרן אלן מקארתור כחברה ברשת שלה, כחלק מהמחויבות שלה להפוך לעסק יותר מעגלי ובר קיימא. מרי קיי נבחרה בין ארגונים משפיעים נוספים, כולל חברת פורד מוטור, International Paper, Mattel והמכון הטכנולוגי לאופנה

קרן אלן מקארתור היא ארגון צדקה בבריטניה המפתח ומקדם את הרעיון של כלכלה מעגלית, המבוסס על העקרונות של מניעת  פסולת וזיהום, שימור חוזר של מוצרים וחומרים וחידוש מערכות טבעיות. קרן אלן מקארתור עובדת עם – ומעודדת – עסקים, מוסדות להשכלה גבוהה, קובעי מדיניות ומוסדות לגייס פתרונות מערכות בהיקף גלובלי.

“במשך כ- 60 שנה מרי קיי שואפת להעשיר את חייהן של נשים, לקדם את תחום בריאות העור ולייצר השפעה חיובית על הקהילה ברחבי העולם”, אמרה דבורה גיבינס, מנהלת תפעול ראשית במרי קיי בע”מ. “תעשיית הקוסמטיקה והטיפוח נמצאת בתקופת מעבר כאשר החברות המתפתחות נדרשות לענות על הדרישות הגוברות לפעילות עם מודעת לשמירה על איכות הסביבה, פעולות שקופות ומוצרים נקיים יותר וממקורות אתיים. אנחנו כאן בשביל זה”.

מרי קיי, שעומדת להכריז על אסטרטגיית הקיימות שלה בהמשך השנה, מקווה לעבוד עם קרן אלן מקארתור וארגוני רשת אחרים להמשיך לקדם עוד יותר פרקטיקות בכלכלה – עם דגש על איכות תהליכי מיקור של חומרים. החברה מחויבת לצמצם את טביעת הרגל הסביבתית שלה ונוקטת בצעדים לשיפור היעילות בפעילותה, תוך חשיבה לטווח ארוך לשילוב של פרקטיקות עסקיות אחראיות.

מפעלי הייצור העולמיים של מרי קיי בסין השיגו מעמד של אפס פסולת בהטמנת אשפה בשנת 2014. מרכז הייצור העולמי שלה הממוקם בטקסס, ארה”ב, השיג את אותו מעמד בשנת 2011.

“מרי קיי והחברים החדשים האחרים ברשת קרן אלן מקארתור חולקים את השאיפה לשנות את הדרך בה הם עושים עסקים”, אמר ג’ו מרפי, מוביל רשת קרן אלן מקארתור. “אנו מצפים לתמוך בהם ולסייע ביצירת הזדמנויות לשיתופי פעולה עם ארגונים אחרים החברים ברשת, ששואפים להיות מעגליים יותר”.

“אף על פי שהיו יוזמות משמעותיות ברחבי תעשיית היופי – ואצל מרי קיי עצמה – עדיין יש כל כך הרבה עבודה לעשות כדי למצוא פתרונות ארוכי טווח לאתגרים הסביבתיים והחברתיים-כלכליים העומדים לפנינו”, הוסיפה גיבינס. “זו הסיבה שאנחנו כל כך נרגשים להיות חלק מקרן אלן מקארתור ולהצטרף לארגונים שחושבים כמונו במהלך מאמצינו להבטיח צמיחה בת קיימא לדורות הבאים”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
Close
דילוג לתוכן