חדשות

Madison Realty Capital העמידה 278.5 מיליון דולר בהלוואת בנייה ל-3 פרוייקטים

הרכב הנכסים כולל 734 דירות רב-משפחתיות, 1,264 יחידות דיור מתוכננות, ו-117 דירות יוקרה

Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדל”ן משולבת במלואה שמתמקדת באסטרטגיות השקעה בחוב ובהון עצמי, הודיעה היום כי העמידה הלוואת בנייה בסך 278.5 מיליון דולר עבור פורטפוליו של ארבעה נכסים הממוקמים באוסטין, טקסס ל-Reger Holdings, LLC, חברת השקעות ופיתוח נדל”ן שבסיסה בניו יורק בהובלת המנכ”ל גורדון רגר, דור שלישי למשפחת רגר/מדר שייסדה את החברה.

התיק מורכב משני נכסים רב-משפחתיים מעורבים ו-317 אקר של קרקעות זכאיות עם תוכניות לפיתוח 1,264 יחידות דיור רב-משפחתיות, תחת השם EastVillage, הממוקמות לאורך “המסדרון הטכנולוגי” פארמר ליין בצפון מזרח אוסטין, ודירות יוקרה במרכז אוסטין תחת השם The Linden Residences. רגר אחזקות סיפקה הון עצמי משמעותי לבנייה.

ג’וש זיגן, מנהל ומייסד-שותף ב- Madison Realty Capital, אמר: “עסקה זו מדגישה את הגישה מונחית-הפתרונות של מדיסון נדל”ן קפיטל, ואת היכולת הייחודית לשמש כספק מימון יחיד ללווה בעל מוניטין רב. אוסטין היא עיר צומחת ותוססת שחוותה צמיחה כלכלית יוצאת דופן, אך ניצבת בפני חסמי כניסה גבוהים. מסדרון הטכנולוגיה פארמר ליין הוא משכנם של כמה מהמעסיקים הבולטים באוסטין וכמה מהחברות החדשניות ביותר במדינה, כולל טסלה, אפל, סמסונג, אורקל, דל, פייסבוק ו-3M. עם זאת, העיר עומדת בפני מחסור באפשרויות דיור איכותיות שעובדים במסדרון הטכנולוגי פארמר ליין דורשים. אנו מצפים לעבוד עם Reger, מפתח הטוב מסוגו עם מאזן פיננסי חזק, על מנת להשלים את שלבי הפיתוח העתידיים באוסטין ולהמשיך לזהות הזדמנויות אטרקטיביות עבור המשקיעים והשותפים שלנו ברחבי טקסס והאיזור הדרום-מערבי”.

“המימון העיקרי של Madison Realty Capital עבור EastVillage ו-Linden הינו אבן דרך מרגשת עבור שני הפרויקטים”, אמר גורדון רגר. “אנו שמחים לעבוד עם מקור הון יחיד שיש לו את הגמישות לממן פרויקטים מגוונים אלה”.

מתחמי המגורים המיועדים לריבוי שימושים מורכבים משני אתרי פיתוח המשתרעים על פני 29 אקר, בתוך אתר ראשי המשתרע על פני 400 אקר המתוכנן עבור EastVillage. הפיתוח הראשון של EastVillage יציע 312 יחידות דיור יוקרתיות בששה בנייני דירות בסגנון גן, עם תוספות מהשורה הראשונה, כולל חדר כושר, חצר, עמדת טיפוח לכלבים ובריכת שחייה. הפיתוח השני של EastVillage יכלול 422 יחידות דיור נוספות עם שני חדרי שינה ושלושה חדרי שינה עם גימורים חדישים, חדר כושר, חדר משחקים, סטודיו ליוגה ו-143,000 ר”ר (square feet) של שטחי מסחר. השלבים העתידיים בפיתוח עבור EastVillage יכללו 317 אקר של קרקע שאושרה עבור 1,264 יחידות רב-משפחתיות, 240 חדרי מלון ומעל מיליון רגל רבועים של שטחי מסחר. EastVillage צמוד למפעל ייצור שבבי המוליכים למחצה של סמסונג, אחד המעסיקים הגדולים באוסטין, שהודיע לאחרונה על כוונתו להתרחב עם מתקן לייצור שבבים בשווי 17 מיליארד דולר.

The Linden Residences, הממוקם ברחוב 17 מערב מספר 313 במרכז העיר אוסטין, ליד בנין הממשל ואוניברסיטת טקסס שבאוסטין, הוא פרויקט דירות יוקרה בן 28 קומות, שיציע 117 יחידות בהן חדר שינה אחד עד שלושה, 5,196 ר”ר של פעילות קמעונאות בקומת הקרקע ו-251 מקומות חניה. היחידות, העשירות בתוספות מפנקות, כבר נמכרו עד כה בהיקף משמעותי.

מנכ”ל Newmark, דיוויד דובאדג’יאן, מנהל בכיר בניומארק, בריאן באטלר, והדירקטור, דיוויד דובאדג’יאן ג’וניור, שימשו כיועצים למדיסון נדל”ן קפיטל בעסקה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
Close
דילוג לתוכן