חדשות

LUSIX השלימה סבב השקעה של 90 מיליון דולר מ-LVMH Luxury Ventures ומשקיעי מפתח אחרים

LUSIX, יצרנית מובילה של יהלומי גידול במעבדה (LGD), הודיעה היום כי משקיעי פרופיל גבוה, כולל LVMH Luxury Ventures, Ragnar Crossover Fund ו-More Investments, השלימו סבב השקעה של 90 מיליון דולר. החברה תשתמש בהשקעה זו כדי להניע את יוזמות הצמיחה שלה, ובמיוחד הרחבת כושר הייצור שלה בישראל עם מתקן חדיש שני המבוסס על 100% אנרגיה סולארית, שיחל בייצור בקיץ הקרוב. המתקן החדש יאפשר ל-LUSIX לשרת טוב יותר את הביקוש הגובר ל-LGD מצד לקוחותיה ברחבי העולם, ובאופן כללי מהתעשייה.

LUSIX’s Rough, Loose and Custom-Shaped Propriety Pyramid Diamond, Photo: Dragan.LUSIX

LUSIX הוקמה על ידי היזם בעל החזון והממציא הפורה בני לנדא, מתוך מעבדות לנדא, פלטפורמת החדשנות והחממה המדעית של קבוצת לנדא. LUSIX הופרדה בשנת 2016 לעסק עצמאי משנה שוק הנשען על יסודות מחקר ופיתוח חזקים וצוותים מנוסים של מומחים, סביב המייסד-שותף ומנהל הטכנולוגיה הראשי הנוכחי ד”ר יוסי יאיון.

במהלך השנים, LUSIX הפכה למקור של סימוכין בקרב יצרני LGD הודות לשאיפה שלה לשלמות ואיכות אשר הניחה את היסודות לידע קנייני מגובה מדע, והובילה לשליטה מושלמת בתהליך גידול היהלומים. בנוסף לשיטות הגידול המעולות שלה, מתקני גידול יהלומים מבוקרים חיצוניים של LUSIX משתמשים ב-100% אנרגיה סולארית ומגבשים את ההובלה המתקדמת מבחינה מדעית של החברה בתחום הקיימות.

LUSIX דוחפת כל הזמן את הגבולות לעבר יותר חדשנות, מקדמת את הפוטנציאל הרחב של קטגוריית LGD ומכינה את הקרקע ליישומים עתידיים.

LUSIX Founder and Chairman, Benny Landa,
Photo: Dragan.LUSIX

מייסד ויו”ר LUSIX, בני לנדא, אמר: “אנו נרגשים וגאים לקבל בברכה משקיעים בעלי פרופיל גבוה שכזה, ובעיקר LVMH Luxury Ventures, המביאים את התמיכה הפיננסית שלהם ואת תובנות התעשייה החשובות שלהם. העזרה שלהם תתרום רבות להצלחת החברה שלנו בעוד שההשלכות של השקעה זו, עבור LUSIX כמו גם עבור שוק היהלומים שגודלו במעבדה, הן עמוקות – וכל כך מרגשות!”

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן