חדשותסטארטאפ ניישן

Kava זוכה לרישום ב- AscendEX

AscendEX, פלטפורמה פיננסית המבוססת על מטבעות קריפטוגרפים המציעה חבילת מוצרים רחבה, שמחה לבשר על רישום האסימון של (Kava Swap (SWP תחת צמד השמות USDT/SWP, ב- 1 בספטמבר החל משעה 13:00 UTC.

Kava מתמקדת בדמוקרטיזציה של שירותים פיננסיים ובהנגשתם בגלוי לכל אחד, בכל מקום בעולם. רשת Kava היא בלוקצ’יין מבוזר, ללא הרשאה, עמיד לצנזורה שנבנה עם ה- Cosmos SDK. משמעות הדבר היא שהיא פועלת בדומה לבלוקצ’יין אקולוגיים אחרים של קוסמוס, והיא מתוכננת להיות ניתנת לשיתוף פעולה עם שרשראות אחרות.  

Kava.io היא המרכז המבוזר (DeFi) הראשון בשרשרת המספק יישומים ושירותים למטבעות הקריפטו הגדולים בעולם. הפלטפורמה של Kava פועלת כבנק מבוזר לנכסים דיגיטליים המחברים משתמשים עם מוצרים כמו stablecoins, הלוואות וחשבונות נושאי ריבית, כך שהם יכולים לעשות יותר ולהרוויח יותר עם הנכסים הדיגיטליים שלהם. לדוגמה, משתמשים יכול להפקיד את הנכסים הדיגיטליים שלהם ולהשתמש בהם כבטוחה ללוות stablecoin מגובה קריפטו של Kava, USDX. אסימון ההחלפה המקורי (SWP), שהושק ביום שני ה-30 באוגוסט, מאפשר למשתמשים להחליף ולעסוק בנכסים מרובים ברשתות שונות.

Kava Swap הוא מרכז נזילות בין שרשרת עבור כל אפליקציות DeFi ושירותים פיננסיים. מטרתו היא לאפשר צבירת הון שבה ניתן לפרוס אותה בצורה חלקה במערכות אקולוגיות שונות של בלוקצ’יין, אפליקציות DeFi ושירותים פיננסיים. בבסיסה, Kava Swap הוא פרוטוקול עשיית שוק אוטונומי (AMM) חוצה שרשרות הממנף את תשתית ה-DeFi של פלטפורמת Kava, גשרים חוצי שרשרת ואבטחה. Kava Swap מספקת למשתמשים דרך חלקה להחליף בין נכסים של בלוקצ’יין שונים ולפרוס את ההון שלהם באתרי ייצור שוק שבהן הם יכולים להרוויח תשואות יפות.

פרוטוקול Kava הוא מערכת כללים והתנהגויות המובנים ברשת Kava המאפשרת פונקציונליות DeFi מתקדמת כמו הלוואות והשאלות ללא הרשאה. כמו רוב הבלוקצ’יין, המערכת האקולוגית של קוסמוס, אופני הפעולה האוטומטיים של הטרנזקציות המכונים “חוזים חכמים” מקודדים היטב לפרוטוקול. הם מכונים “מודולים” במערכת האקולוגית של קוסמוס. אפליקצייתKava  משתמשת בסוג מיוחד של מודול שנקרא CDP. פרוטוקול קשיח הוא יישום הפועל בשרשרת Kava. אין לו בלוקצ’יין משלו. הוא מבוסס על פרוטוקול Kava  ומוסיף פונקציונליות חדשה, הרחבת המערכת האקולוגית של Kava  כך שיכלול פרוטוקול שוק כסף אוטונומי.  

אסימון HARD הוא אסימון ייחודי בשרשרת Kava. הוא ניתן כפרס על אספקה והשאלה באפליקציית Hard. KAVA, האסימון המקורי של פרוטוקול KAVA, משמש כהוכחת החזקות (POS), אשר מבטיח את הסופיות והביטחון של הלוואות בפרוטוקול וגם פועל כ’מוצא אחרון של מלווה’ במצבים מסוימים. רשת Kava מאובטחת על ידי האסימון המקורי שלה KAVA והוא משמש על פני הרשת המלאה כמו תחבורה ומאגר של ערך. הוא ניתן כפרס על הטבעת USDX באפליקציית Kava. USDX הוא מטבע יציב המוצמד באופן רופף לדולר האמריקאי. הוא נטבע כאשר Kava CDP  נפתח. KAVA, SWP ו- HARD הם כולם אסימוני ממשל, כלומר מחזיקים יכולים להצביע על הכללים והציעו תכונות חדשות של הפרוטוקולים.  

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן