חדשותסטארטאפ ניישן

JW Player ממנה את דיוויד לפלומנטו, לתפקיד מנהל טכנולוגיות ראשי

הרקע המעמיק של דיוויד בטכנולוגיות וידיאו דיגיטליות יעזור לשפר את קבוצת ההנדסה ופיתוח המוצרים של JW Player כדי לשרת את כלכלת הווידיאו הדיגיטלית הצומחת


JW Player
, פלטפורמת תוכנת הווידיאו ותובנות הנתונים המובילה, הכריזה על מינוי דיוויד לפלומנטו לתפקיד מנהל טכנולוגיות ראשי (CTO) בחברה. המינוי נכנס לתוקף באופן מיידי. המינוי האסטרטגי יאיץ את חדשנות המוצר של JW Player כדי לעמוד בצרכים הצומחים בקצב מהיר של כלכלת הווידיאו הדיגיטלית, וכדי למנף את הזרקת ההון האחרונה, בשיעור של 100 מיליון דולר במניות סדרה E, שבוצעה בידי LLR Partners.

“דיוויד הוכיח את עצמו כמנהיג בעל חזון בפיתוח ובהתאמות גודל עבור מוצרים חדשניים להעברת וידאו”, אמר דייב אוטן, מנכ”ל ומייסד שותף של JW Player. “אין לי ספק שמומחיותו תחזק את מעמדנו ככוח מוביל לחדשנות בתעשיית הווידיאו הדיגיטלי. בהנהגתו, נרחיב את צוותי ההנדסה שלנו ונביא לשוק מוצרים חדשים שיעצימו עוד יותר את הלקוחות עם עצמאות ושליטה בכלכלת הווידיאו הדיגיטלי. לא יכולנו להתרגש יותר לקבל אותו בצוות שלנו”.

במהלך כהונתו בת העשור ב-Brightcove בנה דיוויד צוות הנדסי ברמה עולמית כדי להפוך את פלטפורמת העברת הווידאו שלה למודרנית. הוא הוביל את שיפוץ הארכיטקטורה המבוססת על מרכז הנתונים הישן של החברה, והחליף אותה בארכיטקטורה ניתנת להתאמת גודל בענן, וגרם להגירת אלפי לקוחות לפלטפורמה החדשה. מנהיגותו סייעה לשלש את ההכנסות, להשיק מוצרים חדשים ולשלב רכישות כדי להתמודד עם מגזרי שוק חדשים. הניסיון שלו יהיה רב ערך בזמן ש-JW Player יעלה כדי לענות על הגידול הנפיץ בביקוש לווידיאו דיגיטלי מאז תחילת המגיפה.

“אני נרגש להתחיל את הפרק הבא בקריירה שלי עם JW Player”, אמר לפלומנטו. “הגענו לנקודת שינוי בה כל חברה עם נוכחות דיגיטלית תלויה כעת בווידיאו כדי ליצור קשר עם הקהל שלה וכדי להרוויח מכך כסף. JW Player בנתה את הפלטפורמה המקיפה ביותר להצלחה באקו סיסטם הזה של הווידיאו הדיגיטלי, עם תובנות נתונים מתאימים להקשר ולצריכה, עם תכונות מוניטיזציה ומעורבות חדישות, ועם חוויות וידיאו ברמה עולמית על כל מסך. אני מצפה להיבנות על הפלטפורמה הזו כדי להביא עוד חידושים לשוק”.

לפי נתונים של JW Player, שאספה מיותר מ-12,000 מפרסמים וגופי שידור, צריכת הווידיאו ממשיכה להסתער קדימה לאור המגיפה, עם גידול של כמעט 50% מאז 2020 ועם 26.8% מאז ינואר 2021. הביקוש הגדל גרם לארגונים מכל רחבי המשק, כולל עסקים בתחום הכושר, המסחר האלקטרוני, הספורט והלמידה האלקטרונית, לפתח אסטרטגיית וידיאו חזקה כדי ליצור מגע עם הקהל שלהם על מסך לפי בחירתם: אינטרנט, סלולרי או טלוויזיה מקושרת.

פלטפורמת הווידאו מונעת ממשק התכנות של JW Player מעצימה מאות אלפי לקוחות לשלוט ולהפעיל באופן עצמאי את יישומי הווידיאו הניידים, ה-OTT והרשת שלהם בקנה מידה גלובלי. חשוב לציין ש- JW Player מספקת תובנות ייחודיות מבוססות נתונים שמאפשרות ללקוחות לצמוח, לעסוק ולייצר רווח ביעילות רבה יותר מהקהל שלהם. רק בשנה האחרונה, הזרמת הווידאו של החברה צמחה בכמעט 200%, כאשר ההזרמה בשידור חי עלתה בשיעור של יותר מ -400%.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן