חדשות

IRONSCALES מחזקת את ההנהלה הבכירה

עם מינויו של גיל מזור לתפקיד מנהל המוצר והמו”פ הראשי והמנהל הכללי בישראל

מינויו של מזור לתפקיד החדש מבשר על עידן חדש של חדשנות עבור החברה המובילה בתחום אבטחת הדואר האלקטרוני הארגוני באמצעות בינה מלאכותית

 IRONSCALES, הפלטפורמה המובילה בהגנה על דואר אלקטרוני ארגוני בענן, המגנה על יותר מ-13,000 ארגונים גלובליים, הודיעה על מינויו של גיל מזור לתפקיד מנהל המוצר והמו”פ הראשי הראשון והמנהל הכללי בישראל. צירופו של גיל לצוות הניהול הבכיר מדגיש את מחויבותה של IRONSCALES לצמיחה ולחדשנות בתעשיית אבטחת הסייבר.

כמנהל הסניף של החברה בישראל, הנמצא בתל אביב, גיל מזור ישמש כמנהל אזורי של צוות של עובדים מוכשרים הכוללים מפתחים, מהנדסי למידת מכונה, מנהלי מוצר, נציגי הצלחת לקוח ואנשי מקצוע נוספים – תוך טיפוח תרבות של שיתוף פעולה וחדשנות בליבו של אחד ממרכזי הטכנולוגיה המובילים בעולם. במסגרת תפקידו החדש ימלא מזור תפקיד מרכזי בהנעת החדשנות במוצרים חדשים, מצוינות הנדסית והבטחת אספקתם של פתרונות אבטחת דוא”ל ברמה עולמית לשוק. הניהול שלו יקדם את החברה בתקופה בה היא מרחיבה את נוכחותה הגלובלית ומאפשרת לארגונים ברחבי העולם להתגונן מפני איומי הפישינג המתפתחים.

מזור מביא עמו לתפקידו ב-IRONSCALES 25 שנות ניסיון בפיתוח מוצר ומומחיות בניהול גלובלי ולמעלה מעשור של ניסיון ניהולי בכיר – הכולל כהונות מוצלחות כסגן נשיא בכיר ב-Cybereason וסגן נשיא בכיר ב-Cellebrite.

לכל אורך הקריירה שלו סיפק מזור מוצרים ופתרונות ארגוניים ברמה גבוהה, אשר זיכו אותו בהכרה כמוביל בתחומו. הניהול שלו סייע בהנעת שינויים ארגוניים ותרבותיים מוצלחים, כולל אימוץ מתודולוגיות גמישות ופרקטיקות של אינטגרציה מתמדת/שיפור מתמיד (CI/CD). הרקורד המוכח שלו בביצוע פתרונות ארגוניים חדשניים וקידום מצוינות ארגונית תואמת באופן מושלם את משימתה של IRONSCALES לספק פתרונות אבטחת מידע פורצי דרך לבסיס הלקוחות שלה.

“אני נרגש מאד להצטרף לצוות המוכשר של IRONSCALES ומצפה לתרום להצלחתה המתמשכת של החברה בשנים הבאות”, אמר גיל מזור. “אני מאמין במשימתה של IRONSCALES להגן על ארגונים מפני איומי פישינג מתקדמים, ואני שמח להוביל את הסניף הישראלי ואת פעילות פיתוח המוצר שלנו ככל שאנו מחדשים ומספקים פתרונות ברמה עולמית ללקוחותינו”.

“אנו מקדמים בברכה את גיל מזור לצוות של IRONSCALES”, אמר אייל בנישתי, מנכ”ל החברה. “המינוי שלו משקף את המחויבות שלנו לחיזוק צוות ההנהלה הבכירה שלנו ולקידום צמיחה והצלחה ברחבי שוק אבטחת הסייבר. למומחיות של גיל יהיה ערך שלא יסולא בפז בעת שאנו ממשיכים לחדש בקצב מהיר, להרחיב את היצע המוצרים שלנו ולספק פתרונות מובילים בתעשייה לארגונים ולספקי שירותים מנוהלים”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן