חדשות

InVeris Training Solutions חושפת את SRCE™

מערכת הכשרה מהפכנית, מבוססת מציאות רבודה

InVeris Training Solutions, הספקית המובילה של מערכות אימון משולבות באש חיה ונשק וירטואלי עבור הצבא, סוכנויות אכיפת חוק ומטווחי ירי מסחריים, הכריזה על SRCE™ (״See, Rehearse, Collectively Experience או Source״), מדמה אימוני נשק פורץ דרך וחופשי מבוסס מציאות רבודה. InVeris Training Solutions מספקת את טכנולוגיית המציאות הרבודה המתקדמת ביותר הזמינה עבורה מדמי אימונים של הצבא וכוחות אכיפת החוק, הישג שעד לאחרונה נחשב בתעשייה ככזה שיושג רק בעוד שנים רבות.

“מציאות רבודה מספקת את המיטב מהעולמות הווירטואליים והאמיתיים באופן אמיתי לחלוטין, חלק, ניתן להתאמה וחסכוני”, אמר אל ווגמן, מנכ”ל InVeris. “ניתן לסרוק ולהפוך לתוכן מרובד את מתקני האימון הפיזיים כדי להפוך אותם באופן מיידי למטווחי ירי על ידי שילוב תוכן חיצוני בדקות מספר. חשוב מכך, אנו יכולים להשוות ולמדוד ביצועים אישיים וקבוצתיים עם מעקב אחר מיקום בזמן אמת בדיוק גבוה של כל משתתף, נשק ואפילו כדור תחמושת”.

Main 4 large v2, קרדיט: צילומי יח״צ Business Wire

הכשרה קריטית בשימוש בכוח יכולה להתרחש כעת בכל נקודת הצורך או בכל מקום בעולם. טכנולוגיה סוחפת ומלאה זו, שמעולם לא נחוותה, מספקת דרך לראות, להתאמן ולחוות באופן קולקטיבי טכניקות, טקטיקות ונהלים עם מיקום, תנועה, התמצאות וחישה ביומטרית בזמן אמת למטרת אימונים ופעילויות. טכנולוגיית הסריקה הקניינית של SRCE מאפשרת למדריך ללכוד את החלל המיועד לשימוש כבית לאימוני ירי באמצעות טאבלט או מכשיר אחר עם מצלמה ברזולוציה גבוהה. כוחות עוינים, חשודים, מלכודות, בני ערובה וגורמים אחרים משולבים כולם באופן דיגיטלי, וזה מבטל את הצורך בשימוש בשחקנים אנושיים כמתנגדים. היכולת של SRCE ליצור בית ירי וירטואלי תוך כדי תנועה מתאימה לאימון ירי פעיל וחזרות על משימות. טכנולוגיה לבישה וחופשית, כולל צג מציאות רבודה מוצמד ראש, מספקת מעטפת מציאותית מבלי להתפשר על חופש התנועה ותואמת לחלוטין ל-BlueFire®, כלי הנשק המדומים המאוד מדויקים של InVeris.

הסקירה האינטראקטיבית לאחר הפעילות (AAR), שאין לה מתחרים, אוספת נתוני ביצועים לניתוח סטטיסטי של משתנים שאף פעם לא היו זמינים לפני כן, כולל כיוון הלוע, פריקת נשק, כדורים שלא פגעו, מעקב אחר העיניים ומיקום הראש. חיישני גוף מנטרים את קצב הלב, הנשימה, המבט וסימנים ביולוגיים אחרים של המתאמן בזמן אמת. מתאמנים יכולים אפילו לעבור על נתוני האימון הקודמים שלהם, ולבחון מחדש כל אלמנט באופן ויזואלי כדי לבדוק את הביצועים שלהם. AAR סוחף זה יוצר את ההזדמנות המיטבית עבור מדריכים לשפר את איכות האימונים.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן