חדשות

Interactive Brokers מרחיבה כלים למשקיעים גלובליים

GlobalAnalyst מסייע למשקיעים למצוא הזדמנויות חדשות ולגוון את תיקי ההשקעות שלהם

Interactive Brokers Group (נאסד”ק: IBKR), חברת ברוקרים גלובלית, הציגה היום את GlobalAnalyst, כלי חדש המאפשר למשקיעים להשוות את הערכות השווי היחסיות והמדדים הפיננסיים של מניות ברחבי העולם.

GlobalAnalyst מיועד למשקיעים המעוניינים בגיוון תיקים בינלאומי כדי לגלות חברות מוערכות בחסר שעשויות להיות להן פוטנציאל צמיחה גדול יותר. מתוך הכרה בכך שזה יכול להיות מאתגר עבור המשקיעים להעריך את היתרונות היחסיים של מניות הנסחרות במטבעות שונים, Interactive Brokers יצרו כלי פשוט אך רב עוצמה להשוות כל מספר של מניות לפי מדדים שונים באחד מ -27 מטבעות לפי בחירת המשתמש. באופן דומה, משתמשים יכולים לקנות ולמכור ולעקוב אחר מניות אלה במטבע לפי בחירתם, והכל בחשבון אחד על מסך אחד.

באמצעות GlobalAnalyst, משקיעים יכולים לחפש מניות לפי אזור, מדינה, תעשייה, שווי שוק ומטבע כדי לזהות מניות מוערכות פחות ברחבי העולם. טבלה מציגה שוק נוכחי ומדדים פיננסיים שונים, כגון יחס P/E/G (PE חלקי קצב צמיחה של רווחים מורכבים לשלוש שנים). PEG מתחת ל- 1.0 מצביע על כך שחברה מוערכת בחסר, בעוד PEG מעל 1.0 מצביע על חברה שמוערכת יתר על המידה.

“בנוסף להצעת אפשרויות השקעה מיותר מ- 135 שווקים גלובליים, אנו ממשיכים לספק למשקיעים טכנולוגיה וכלים מובילים שיעזרו להם לקבל החלטות השקעה מושכלות”, אמר תומאס פיטרפי, יו”ר ומייסד Interactive Brokers. “GlobalAnalyst הוא כלי נהדר עבור משקיעים בודדים וסוחרים מתוחכמים להתחיל את החיפוש שלהם, המחפשים לנצל את היתרונות שלהשקעה ברחבי העולם. נדגיש כי ניתוח יסודי חייב תמיד לעקוב אחר ממצאים ראשוניים”.

הפשטות של GlobalAnalyst הופכת אותו לשימושי עבור כל משקיע המריץ חיפוש מהיר אחר מניות בינלאומיות והוא זמין ללא תשלום באתר Interactive Brokers:

ארצות הברית:  ibkr.com/ganalyst
בריטניה: ibkr.co.uk/ganalyst
מרכז אירופה : interactivebrokers.hu/ganalyst
מערב אירופה: ibkr.ie/ganalyst
סינגפור:   ibkr.com.sg/ganalyst
אוסטרליה:   ibkr.com.au/ganalyst
הונג קונג:  ibkr.hk/ganalyst
קנדה: ibkr.ca/ganalyst

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן