אנרגיהחדשות

ICL זכתה בציון המקסימלי ‘פלטינום +’ בדירוג מעלה לשנת 2021

הציון המקסימלי ניתן ל- ICL זו השנה השלישית ברציפות

ICL.Group LTD, יצרנית גלובלית מובילה של מינרלים וכימיקלים מיוחדים, הודיעה היום כי זכתה, זו השנה השלישית ברציפות, בדירוג הגבוה ביותר של מעלה, ‘פלטינום+’. דירוג מעלה לשנת 2021 נחשף הבוקר באירוע פתיחת המסחר הווירטואלי של הבורסה לניירות ערך בתל אביב, בו הוכרזו הציונים בדירוג ‘מעלה’ לאחריות תאגידית, כאשר ICL  שומרת על דירוגה המקסימלי ‘פלטינה +’.

מעלה הוא ארגון גג מקצועי המוביל בישראל, בו משתתפות כ- 120 מהחברות הישראליות הגדולות במשק, אשר מחוללות שינוי בתחום האחריות התאגידית. דירוג מעלה לאחריות תאגידית מתבסס על קריטריונים מפורטים במגוון תחומי הקיימות: הגנת הסביבה, אתיקה בעסקים, הוגנות וגיוון בהעסקה, מעורבות בקהילה, ממשל תאגידי, רכש מקיים ואחרים. תוצאות הדירוג מתפרסמות מידי שנה עם עדכון הרכב החברות במדד מעלה בבורסה לניירות ערך. המדד מאפשר להשקיע במניות של חברות לא רק על סמך הביצועים הפיננסיים, אלא גם על סמך מידת האחריות החברתית שלהן.

ICL הצליחה לשמור על דירוג ‘פלטינום +’ המקסימלי בזכות, בין היתר, צעדים לקידום החברה כמעסיק מועדף ובהם: קיום שבוע ההתנדבות הגלובלי השני של ICL ב-2020, וצעדים חדשים להגברת הגיוון התעסוקתי והשוויון המגדרי בקרב עובדי והנהלת החברה. סטנדרט בטיחות ואחריות סביבתית מהשורה הראשונה היוו מרכיב מהותי בקביעת הדירוג ובאו לידי ביטוי, בין היתר, בקביעת יעדים חוצי-חברה חדשים בתחומי האנרגיה המתחדשת והכלכלה המעגלית. 

רביב צולר, נשיא ומנכ”ל ICL: “אנו גאים לזכות, זו השנה השלישית ברציפות, בדירוג הגבוה ביותר ‘פלטינום+’ במדד מעלה. זכיה זו מצטרפת להישגי ESG נוספים שלנו, בהם הכללתה של ICL במדד השויון המגדרי של בלומברג לשנת 2021 והזכייה בציון ‘A-‘ בדו”ח האקלים של CDP לשנת 2020, על נקיטת פעילות נרחבת לצמצום פליטות גזי חממה תוך מעבר אסטרטגי לשימוש באנרגיה מתחדשת ובגז טבעי. זוהי תוצאה של מאמץ מתמשך ומיקוד אסטרטגי של החברה ב- ESG, כאשר יעדי הפיתוח בר-הקיימא של האו”ם (UN’s Sustainability Development Goals – SDGs) משמשים לנו כמגדלור ומשולבים בחזון הקיימות של החברה לשנת 2030.”

את התוצאות המלאות של דירוג מעלה 2021 תוכלו לקרוא באתר מעלה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן