חדשותסטארטאפ ניישן

i2c משתפת פעולה עם יוניקורן הפינטק PingPong

i2c משתפת פעולה עם יוניקורן הפינטק PingPong כדי להעצים את הצמיחה המהירה של הצעות אשראי של מאסטרקארד לשוק ה-B2B

מאפשר עולמי נבחר כדי להרחיב את פתרונות מסחר אלקטרוני חוצי גבולות לאזורים חדשים, כולל הונג קונג ואירופה

i2c Inc, ספקית מובילה של טכנולוגיית תשלומים דיגיטליים ובנקאות, הודיעה על חתימת הסכם שותפות עם יוניקורן הפינטק PingPong מהאנגזהו, סין, המספק לבעלי עסקים פתרונות תשלום מודרניים חוצי גבולות עבור מסחר אלקטרוני.

באמצעות מינוף פלטפורמת התוכנה כשירות הזריזה של i2c, PingPong תרחיב את היצע האשראי המסחרי הקיים שלה לאזורים חדשים, במיוחד הונג קונג ואירופה. המוצר מאפשר לסוחרים לגשת לתשלומים מיידיים, כמו גם לעמלות עסקה נמוכות עד 1%, לעומת העמלות של 5% שנגבו בעבר מהסוחרים הבינלאומיים הללו.

“אנחנו נרגשים לעבוד עם פלטפורמה חדשנית כזו שמגדירה מחדש את המסחר האלקטרוני העולמי למוכרים”, אמר אורנגזייב חאן, מנכ”ל i2c – אזור MEA. “על ידי מתן פתרון תשלומים All-in-One לשוק B2B מסיבי, עם מבדלים מרכזיים כמו עסקאות בזמן אמת ועמלות עסקה נמוכות משמעותית, PingPong שוברת חסמים עסקיים בינלאומיים ומציבה את צרכי המוכרים בחזית”.

“בחרנו לעבוד עם i2c בגלל טביעת הרגל הגלובלית העמוקה והניסיון שאין שני לו בתשלומים דיגיטליים”, אמר יו צ’ן, מייסד ומנכ”ל PingPong. “השותפות מספקת שירות משולב מהשורה הראשונה לפורטפוליו ההולך וגדל שלנו, ובאמצעות הרחבה משותפת זו נוכל כעת לחזק את המשימה של PingPong להגדיר מחדש את חווית התשלום הדיגיטלית עבור מוכרים, יזמים ובעלי עסקים ברחבי העולם”.

שותפות זו תאפשר ל-PingPong להשתמש באישורי Visa ו-Mastercard של i2c להנפקה ולעיבוד כרטיסים בשתי רשתות כרטיסי השותפים בהונג קונג, ובאישור Visa של i2c להנפקה ועיבוד באירופה. כרטיס האשראי PingPong מציע עסקאות ב-15 מטבעות, ומציג העברות ישירות בזמן אמת לספקים, עובדים ויצרנים, תוך שהוא מתגאה בעמלות מט”ח אפסיות בתוך הארנק הווירטואלי של PingPong.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן