חדשותסטארטאפ ניישן

Hampshire Trust Bank בוחר את ComplyAdvantage ללחימה בהלבנת הון

עם ComplyData, פתרונות ניהול הסיכונים בקנה מידה גדול של החברה פותחו באופן ייעודי במטרה לעמוד בקצב הצמיחה המהירה של החדשנות בתחום הבנקים

ComplyAdvantage, חברת טכנולוגיית נתונים גלובלית המביאה שינוי לתחום של גילוי פשיעה פיננסית, הודיעה היום כי (Hampshire Trust Bank (HTB, בנק מתמחה המתמקד בהלוואות לעסקים בבריטניה, בחר את חבילת הפתרונות עטורת הפרסים ללחימה בהלבנת הון (AML) של החברה, כולל מיון וגיוס לקוחות, התמודדות עם מידע ומדיה שליליים, ניטור עסקאות ומסוך עסקאות.

עם צוות מומחי הלוואות HTB מספק מימון עסקי מקצועי, משכנתאות וחשבונות חיסכון עטורי פרסים ליחידים ועסקים. בגין הצמיחה המהירה והמשמעותית, פרופיל הסיכון של HTB משתנה כאשר בסיס הלקוחות של החברה מתרחב לשווקים חדשים יותר. זו הסיבה ש-HTB בחרה לשתף פעולה עם ComplyAdvantage על מנת לבנות יכולות AML חזקות יותר בזמן אמת עם שליטה ויכולות הרחבה טובות יותר.

“HTB מתייחסת ברצינות למאבק בפשיעה כלכלית ומחזיקה בבקרות שנמצאות בפיקוח בכל רחבי הבנק. כשביקשנו לחזק את הבקרות האלה רצינו פתרון שיביא גם חוסן מעבר ליעילות”, אמר ניק הוק, מנהל ציות ראשי ב-HTB .” ComplyAdvantage מייצגת שלב מפתח בתהליך ההתבגרות על ידי איחוד כל סינון וניטור העסקאות לפלטפורמה מאורחת אחת, המספקת פתרון חזק ואמין”.

טכנולוגיית קנה המידה הגדול של ComplyAdvantage מופעלת בידי ComplyData, והוא עוזרת לחשוף סיכונים נסתרים לאורך מחזור חיי הלקוחות, ומסייעת לבנקים כמו HTB לשמור על הרמה הגבוהה ביותר של ציות, תאימות ויושרה. זה מקטין את התלות בתהליכי בדיקה ידנית ובמאגרי מידע מדור קודם בעד 80% ומשפר את האופן שבו עסקים אוהבים מסך ומסך HTB ומפקחים על לקוחות ועסקאות.

“אנו גאים מאוד להיבחר על ידי בנק כה מוערך כמו HTB”, אמר צ’רלי דלינגפול, מייסד ומנכ”ל ComplyAdvantage. “כעת, צוות העובדים של HTB יכול לבצע עסקאות באמון ולצמוח בביטחון על ידי שימוש בבינת המודיעין, הכלים והטכנולוגיה החדשניים הדרושים להילחם בנפח, במהירות ובמורכבות של הפשעים הפיננסיים של היום”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן