חדשותסטארטאפ ניישן

Hailo משתפת פעולה עם AITg

Hailo משתפת פעולה עם AITg במטרה לתמוך בבסיס הלקוחות הגדל באזור אסיה והאוקיינוס השקט

חברת הסטארט-אפ היילו (Hailo) מתל-אביב, המספקת מעבדי AI למכשירי קצה, הכריזה על שותפות עם AITg (השייכת ל-WPG Holdings), מפיצה עולמית של סמיקונדקטורים, במטרה לקדם את מוצרי היילו בטייוואן ובסין ולתמוך בהם. ההסכם עם AITg יאפשר להיילו להרחיב את נוכחותה בשווקי מפתח באסיה ולהגיע ללקוחות במגזרים דוגמת קמעונאות חכמה, ערים חכמות, בתים חכמים, תעשייה 4.0, ועוד. 

השבב של היילו, קרדיט: Hailo

ההסכם מהווה חלק מהאסטרטגיה של היילו לחזק שותפויות עם לקוחות קיימים בטייוואן ובסין, תוך התרחבות לשווקים אחרים באסיה ובאוקיינוס השקט (APAC). זאת, במטרה לאפשר לחברות מקשת רחבה של תעשיות להאיץ ביצועי מחשוב של AI במכשירי קצה. היילו תמשיך להציע את קו המוצרים שלה ללקוחות באזור, ובכלל זה את מעבד ה-AI הייעודי שלה למכשירי קצה, Hailo-8™, וכן את מודולי האצת ה-AI עתירי הביצועים שלה M.2 ו-Mini PCIs.

אור דנון, קרדיט: Hailo

“הקשרים החזקים של AITg עם ספקים ולקוחות בסין ובטייוואן יסייעו לנו לחזק את הנוכחות שלנו באזורי מפתח אלה, שבהם הביקוש לפתרונות Edge AI צומח במהירות”, אמר אור דנון, מנכ”ל Hailo. “לקוחות מקשת רחבה של תעשיות מעוניינים להעצים את המכשירים שלהם עם יכולות AI בכדי לשפר את הגמישות, הסקלביליות, הוורסטיליות והיעילות האנרגטית. אנחנו גאים לעבוד עם AITg בכדי להביא פתרונות חסרי תחרות לעיבוד במכשירי קצה ללקוחות קיימים וחדשים, וכך להרחיב עוד יותר את פתרונות ה-AI החזקים שלנו ברחבי העולם”.

“אנחנו שמחים לעבוד עם חברת שבבי AI דוגמת היילו במטרה למנף את הפוטנציאל האדיר של פתרונות הבינה המלאכותית החדשניים שלה לקצה הרשת”, אמר ג’קי סו, מנכ”ל AITg. “הניסיון שלנו בהנחיית לקוחות באימוץ של טכנולוגיה חדשה וביצירת ביקוש, יחד עם פתרונות ה-AI רבי העוצמה של היילו, יניבו ערך משמעותי ללקוחות בטייוואן ובסין”.

Hailo-8™ מספק ביצועים חסרי תקדים למכשירי קצה. המודול מאפשר עד 26 טריליון פעולות בשנייה (TOPS – Tera Operations Per Second) והוא בנוי בארכיטקטורה חדשנית שמאפשרת למכשירי קצה להריץ יישומים מתוחכמים של למידה עמוקה, שבעבר יכלו לרוץ רק על גבי ענן מחשוב. המבנה המתקדם של Hailo-8 מניב ביצועים משופרים, צריכת הספק נמוכה יותר ושיהוי (latency) מזערי, המאפשרים רמה גבוהה יותר של פרטיות ואמינות במכשירים חכמים הפועלים בקצה הרשת. 

ההכרזה על שיתוף הפעולה החדש מצטרפת לשורת הכרזות על שיתופי פעולה נוספים של היילו בשנה האחרונה, וביניהם הסכמי הפצה ושיתופי פעולה עם NXP ההולנדית, Macnica מיפן, KFAI מצפון אמריקה, Lanner, VeCow, AEON ו-NEXCOM מטייוואן, MicroSys Electronics ו-Kontron מגרמניה, Variscite מישראל וכן הסכמים עם Imaging Leopard ו-Socionext.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן