חדשותסטארטאפ ניישן

GMT חתמה על מזכר הבנות לשיתוף פעולה עם AL ANSRI EXCHANGE מאיחוד האמירויות

חברת הפינטק הישראלית GMT חתמה על מזכר הבנות לשיתוף פעולה עסקי עם בורסת העברת הכספים המובילה AL ANSRI EXCHANGE מאיחוד האמירויות, ההסכם יאפשר בתוך מספר חודשים מתן שירותים פיננסים בין המדינות

מנכ”ל GMT: “הרחבת הכלים והשירותים העומדים לקהל לקוחותינו”.

חברת הפינטק הישראלית GMT  אשר מתמחה בשירותי המרה והעברות כספים לחו”ל  דיווחה על חתימת מזכר הבנות לשיתוף פעולה עסקי עם בורסת העברת הכספים המובילה באיחוד האמירויות-
חברת AL ANSRI EXCHANGE מזכר ההבנות מהווה את הצעד הראשון לקראת הסכם בין החברות שיצא לפועל בתוך מספר חודשים ויאפשר העברות כספים בין המדינות לחברות, אנשי עסקים, יזמים, תייריים ועוד. בנוסף, יעשה שימוש בתשתיות של חברת AL ANSRI EXCHANGE עבור ישראל והעולם וכן אספקה של מט”ח אקזוטי ומכירה ללקוחות ישראלים. 

נועם שלו מנכ”ל GMT: “הסכם השלום עם איחוד האמירויות הביא עימו חלון הזדמנויות עסקי עבור חברות רבות במשק הישראלי שפועלות בזירה הגלובלית. אנו בGMT מברכים על חתימת מזכר ההבנות עם חברת AL ANSRI EXCHANGE ומצפים לשיתוף פעולה פורה שיאפשר את הרחבת הכלים והשירותים העומדים לקהל לקוחותינו בתחומים מגוונים וגמישים בינהם: העברות כספים לחברות ואנשי עסקים, שירותי מט”ח מתקדמים ותשתיות חדשניות בענף. מדובר בסנונית ראשונה מבין מהלכים רבים שהחברה מתכננת בשנים הקרובות ברמה הגלובלית והמשך התרחבות ושיפור השירות”. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן