חדשותסטארטאפ ניישן

GigaOm דירג את Zadara כחברה המובילה בדוח ה-Sonar שלו בנושא “אחסון כשירות”

ביצועי Zadara בקטגוריה – על ידי היקף הפתרונות המוצעים, טכנולוגית ריבוי הדיירים, המודל העסקי והגמישות, עלו על אלו של שחקניות מובילות אחרות בתחום האחסון 

Zadara, המוכרת כחברה המובילה בתחום שירותי ענן הקצה, הכריזה היום כי היא דורגה כ”חברה המובילה” בדוח ה-Sonar של GigaOm בנושא אחסון כשירות (STaaS), כשהיא משאירה מאחוריה מתחרות ידועות וביניהן HPE, NetApp, IBM, Pure Storage ועוד.  הדוח ציין לשבח את Zadara על כך שמודל ה-STaaS שלה הוא חזק ואמיתי ואינו דורש התחייבות ראשונית מהמשתמשים, לא משנה מה גודלם; ועל כך שהוא קל לשימוש וכולל שילוב של שירותים תואמי EC2.

דוח ה-Sonar של GigaOm בנושא STaaS הוא דוח חדש, המתאר את היצע המוצרים של הספקים השונים על מנת לסייע לארגוני ה-IT להעריך את איכות הפתרונות המתחרים על בסיס רשימת תכונות וקריטריונים מוגדרים היטב. Zadara קיבלה את הדירוג הגורף “יוצא דופן” (“Exceptional”) עבור ישימות הפתרון שלה לארגונים, בקטגוריות כגון קלות השימוש, היקף הפתרון ועוד.

לדברי אנריקו סיניורטי (Enrico Signoretti) מ-GigaOm, חברת Zadara היא המובילה, משום שכל המודל העסקי והיצע המוצרים שלה היו תמיד מבוססים על מודל צריכה זה. השחקניות המרכזיות האחרות בתחום האחסון פזורות בנקודות שונות בדירוג, מפני שכולן בנו את הפתרון שלהן על סמך תפיסה ראשונית שונה, ויישמו את השירות באופן שונה, כאשר חלקן מתמקדות בתשתית ואחרות מוכוונות יותר למודל של צריכה מבוססת ענן”.

בתור החברה הראשונה אשר הציעה פתרון אחסון כשירות (Storage as a Service), חברת Zadara  מחוללת שינוי משמעותי בעלויות הקשורות לאחסון: במקום תמהיל משתנה של הוצאות על ציוד ועל ניהול, היא מציעה שירות גמיש, ניתן לחיזוי, לפי דרישה ועם חיוב לפי שימוש – פתרון אשר מפשט באופן ניכר את התכנון ומייעל את התקצוב. zStorage מבית Zadara, פתרון מבוסס צריכה בניהול מלא המיועד לארגונים, נועד לתמוך בכל סוגי הנתונים (בלוק, קבצים, אובייקט), בכל פרוטוקול (NFS, CIFS, FC, iSCSI, iSER, S3, Swift ועוד), בכל מיקום (ענן פרטי, ענן ציבורי או בסביבה היברידית) ועם הביצועים הרצויים (מבוסס פלאש ו/או כוננים קשיחים). zStorage מספק אחסון מאובטח, מהימן ועם יכולת הרחבה ניכרת שיכול לתמוך בעומסי העבודה התובעניים ביותר ובדרישות ההגנה על נתונים המורכבות ביותר.

“Zadara מציעה שירות מנוהל לפי דרישה כבר למעלה מעשור, וכעת המעמד המוביל שהוענק לה בדוח GigaOm נותן משנה תוקף למודל המוצלח שלנו”, אומר נלסון נחום (Nelson Nahum), מנכ”ל וממייסדי Zadara. “למן ההתחלה, בנינו את טכנולוגיית שירותי הענן הייחודית שלנו במטרה לספק אחסון ברמת אנטרפרייז בצורה של שירות בניהול מלא. ספקי ענן (MSPs), ספקי אירוח (Co-Location) וחברות משגשגים כאשר מסירים מהן את העלות, המורכבות והעול האדירים של אחסון וניהול נתונים מסורתי”.

דירוגה של Zadara כמובילה בדוח ה-Sonar של GigaOm בנושא STaaS מגיע זמן קצר לאחר מספר הכרזות יוצרות-מומנטום על שותפויות חדשות, ביניהן עם Cyxtera ו-Zenlayer.
מידע נוסף על Zadara אפשר למצוא בכתובת https://www.zadara.com/.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן