חדשותסטארטאפ ניישן

Fiverr רוכשת את פלטפורמת ניהול הפרילנסרים Stoke Talent

רכישת Stoke Talent תאפשר ל Fiverr לספק פתרון כולל המאפשר לארגונים גדולים לנהל תהליכי עבודה של גיוס וניהול של פרילנסרים העובדים און-ליין ואוף-ליין

Fiverr אינטרנשיונל בע”מ (NYSE: FVRR), החברה המשנה את הדרך בה העולם עובד יחד, הודיעה היום על רכישת  Stoke Talent, פלטפורמה המספקת פתרון כולל לעסקים לניהול עבודה מול פרילנסרים, בתמורה ל-95 מיליון דולר. הפלטפורמה מספקת כלים לגיוס, קליטה, תשלום, מעקב אחר תקציבים וחשבוניות ועוד. עם רכישת Stoke עתידה Fiverr לספק ערך רב יותר עבור ארגונים ועסקים גדולים ולשלב פרילנסרים בקלות וביעילות בתהליכי העבודה הקיימים שלהם.    

Stoke Talent (סטוק) הוקמה על ידי שחר ארז וחיליק פז במטרה לסייע לחברות וארגונים גדולים לנהל את תהליך הגיוס וההעסקה של פרילנסרים. Stoke מאפשרת לארגונים לפשט את תהליך הגיוס והניהול של פרילנסרים, החל משלב הגיוס דרך שלב החוזים (ONBOARDING), חיבור למערכות ארגוניות, מעקב אחר ביצוע ותשלומים לפרילנסרים בכל מקום בעולם. החיבור עם Fiverr פותח ל Stoke אפשרויות רבות חדשות – האצת החדירה לשוק, חיבור עם אקו סיסטם רחב מאוד לשירותי פרילנסרים וסינרגיה בין הטכנולוגיות. החברה מעסיקה כ 30 עובדים במשרדיה בתל אביב.

הפעילות הנוכחית של Stoke Talent תמשיך לפעול באופן עצמאי. באותו זמן, שתי החברות יעבדו יחד כדי לפתח את הסינרגיה בין מוצרי ה-B2B של Fiverr, בהם Fiverr Business, ומערכת ניהול הפרילנסרים של Stoke.

מיכה קאופמן, צילום: יואב הורנונג

מייסד ומנכ”ל Fiverr, מיכה קאופמן: “הרכישה של Stoke Talent היא צעד טבעי ונכון ל-Fiverr שמאפשר לנו לתת מענה לארגונים גדולים יותר, להציע פתרונות תוכנה לעסקים שכבר מעסיקים פרילנסרים וכעת יכולים לנהל את העבודה מולם בקלות וביעילות. בנוסף לקבלת גישה לשוק הפרילנסרים העובדים באוף-ליין, שוק שעודנו גדול ורחב יותר מזה של פרילנסרים העובדים און-ליין. Stoke היא פלטפורמה מצוינת שצומחת במהירות, עם צוות מעולה, שעומד מאחוריה ואנו מאד שמחים לצרף אותם למשפחה שלנו”.

חיליק פז ושחר ארז, מייסדי credit: Yarin Taranos, Stoke

מייסד משותף ומנכ”ל Stoke Talent, שחר ארז: “אנו רואים בעצמנו שותפים לחזון של Fiverr שרואה בפרילנסרים משאב יקר ערך, שיכול לתרום רבות לחברות וארגונים. מדובר בהזדמנות מדהימה להמשיך לעשות את מה שאנחנו אוהבים, רק באופן רחב ומשמעותי יותר. יחד עם Fiverr יש לנו את היכולת לבנות אקו-סיסטם בו עסקים יכולים להעסיק פרילנסרים במגוון ערוצים ולייצר עבור עצמם כלים לניהול יעיל של התקשרויות עימם בזירת המסחר של Fiverr. בין שתי החברות קיימות סינרגיות משמעותיות ואנו נרגשים לקראת מה שצופן העתיד”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן