חדשות

FICO ו-Open-Finance.ai של ישראל שותפה לשינוי מהירות ודיוק קבלת החלטות בתחום האשראי והביטוח

בנקאות פתוחה והערכת אשראי בזמן אמת משמשים לשיפור היעילות ולהרחבת שירותים פיננסיים חיוניים ליותר אנשים באחריות

fico logo

עיקרי הדברים:

• FICO ו-Open-Finance.ai של ישראל נכנסות להסכם שותפות.

• Open-Finance.ai שואפת לסייע למוסדות פיננסיים ולפינטקים לשנות את קבלת ההחלטות עבור נותני אשראי, מבטחים וחברות אחרות כדי להניע מהירות ויעילות באמצעות חווית לקוח שאין שנייה לה.

• Open-Finance.ai תמנף נתונים בנקאיים פתוחים כדי לשפר את תהליכי המיקור.

ספקית תוכנת האנליטיקה העולמית FICO הודיעה היום על הסכם שותפות עם Open-Finance.ai הישראלית, תוכנת סיכונים, פיננסים ותאימות לשירותי בנקאות ופיננסים פתוחים ומשרד ייעוץ, שבסיסה בתל אביב. באמצעות הסכם זה, Open-Finance.ai תשלב את מערכת ניהול כללי ההחלטות של FICO® Blaze Advisor® בפלטפורמת הבנקאות הפתוחה שלה. חוויית הלוואות מיידית אוטומטית לחלוטין זו תאפשר למלווים להתרחק משיטות הערכת אשראי ידניות וגוזלות זמן ולאמץ הערכות ניתוח בזמן אמת.

עם הופעת הנתונים הבנקאיים הפתוחים בישראל, הטכנולוגיה המשולבת הזו של FICO ו-Open-Finance.ai תעזור להסיר הטיה אנושית מהחלטות הלוואות, לשפר את החלטות הסיכון ולהרחיב את האשראי ליותר אנשים.

“ישראל נמצאת על סף רפורמה בנקאית גדולה עם הכנסת בנקאות פתוחה”, אמר מארק פארמר, סגן נשיא לניהול שותפים עבור FICO באירופה, המזרח התיכון ואפריקה. “אוטומציה של החלטות מאפשרת למלווים להגביר את היעילות של תהליך ההלוואות מבלי לוותר על הקפדה רגולטורית של ניהול סיכונים. זה יאיץ את ההלוואות, יגדיל את שביעות רצון הלקוחות, יקטין את העלויות התפעוליות ויניע את הפעילות הכלכלית”.

“הצעדי הבנקאות הפתוחים החדשים של ישראל הם הזדמנות מרגשת לקדם חדשנות ותחרות אפקטיבית בשוק”, אמר איציק ג’יני, מייסד שותף ב-Open-Finance.ai.

“תהליכים ידניים, גישה שמרנית ורגולציה משמעותית היוו הכבדה לצמיחה של השוק הישראלי”, אמר שי בסון, מייסד שותף ב-Open-Finance.ai. כעת, יש לנו יכולת לנהל סיכונים באופן מיידי, בהתבסס על מספר מקורות נתונים כדי לספק החלטה מיידית, אך מודעת לסיכון, לצרכני האשראי והביטוח. כדי לנצל את הפוטנציאל הזה, ידענו שאנחנו רוצים לעבוד עם FICOבשל עמדת ההובלה הגלובלית שלה בטכנולוגיית ניהול החלטות”.

כפתרון הדגל של עריכת חוקים של FICO ומערכת ניהול כללי ההחלטות המובילה בעולם, FICO® Blaze Advisor® מאפשר לארגונים למקסם את השליטה על החלטות תפעוליות בנפח גדול. Blaze Advisor מספק לעסקים, על פני תעשיות מרובות, פתרון ניתן להרחבה המספק גמישות ויכולת פעולה חסרת תקדים לקבלת החלטות עסקיות חכמות, שקופות ועקביות יותר. Blaze Advisor מעניק למשתמשים עסקיים שיטות מרובות להכנת כללים, בדיקה, פריסה וניהול.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן