חדשות

DYNABOOK מרחיבה אופציות בקו ה- SATELLITE PRO C50 – יתוגבר במעבדי AMD RYZEN

  • מחשבי הכניסה של דיינבוק עם מסכי ה-״15 יציעו ללקוחות בחירה במגוון רחב של טכנולוגיות מעבדים.
  • הלפטופים ערוכים למשימות עסקיות ושיתופי פעולה ומצויידים בשלל תכונות ביצועים, קישוריות ואבטחה.

Dynabook Europe (לשעבר טושיבה) הכריזה על הרחבת האפשרויות ללקוחות החברה בקו מחשבי ה- Satellite Pro C50  העסקיים, המיועדים ל׳בעלי מודעות תקציבית׳, עם הוספת האופציה למעבדי AMD Ryzen מסידרה 5 ו-7 המצויידים ב-  Radeon Graphics

מותאמים לעידן העבודה הגמישה

הלפטופים תוכננו כדי לספק למשתמשים העסקיים את כל הכלים הנדרשים לניהול יום עבודה פרודוקטיבי ומציעים מגוון של תכונות קישוריות, אבטחה וביצועים במארז ׳רזה׳. כך לדוגמה, ה- Satellite Pro C50D-B מציע יחס ביצועים/מחיר אטרקטיבי במיוחד. עם מעבדי AMD Ryzen 5 5600U ומעבדי Ryzen 7 5800U רבי עוצמה, זכרון מהיר DDR4 של עד 32GB בשני חריצים ומספר אופציות אחסון – עד 512GB, הוא ערוך לכל משימה מכל מקום. 

מעוצב להפליא

עם משקל של פחות מ-*1.9 ק״ג, ועובי של 19.7 מ״מ, הלפטופ קל לנשיאה והוא בין הדקים בקטגוריה שלו.  הוא מעוצב בצבע כחול כהה עכשווי ומצוייד במסך 15.6″ מט מונע השתקפות בטכנולוגיית  LCD FHD או HD, המחשב מציע חוויית צפייה חדשה ואיכותית, יחד מקלדת מלאה הכוללת מקשי ספרות בצד, ומאפשרת הדפסה נוחה וחישובים מהירים במהלך יום העבודה. לשיפור הפרודוקטיביות, יש גם משטח עכבר גדול ועד 10.8 שעות של סוללה¹. 

״אצלנו בדיינבוק, אנו חותרים בקביעות להביא לשוק את האופציות הטובות ביותר ובעלות הערך הגבוה ביותר ללקוחות. כעת, עם השקת Satellite Pro C50D-B  וטכנולוגיית מעבדי AMD אנו מאפשרים לעסקים, בלי קשר לתקציבם לקבל טכנולוגיה אמינה וגמישה״, אומר דמיאן ז’אום, נשיא GmbHDynabook Europe. 

אבטחה וקישוריות

ה- Satellite Pro C50D-B מציע קישוריות מהירה ומגוון אופציות. USB Type-C port מספק טעינה וקישוריות ביציאה אחת. בעוד HDMI מלא ושני USB Type-A 3.1  וקורא כרטיסי MicroSD מספקים השלמה לקישוריות הזו. חיבור WiFi 802.11 AC ובלוטות׳ 5.0 מספקים קישוריות מהירה והורדת תכנים ויציאת Gigabit-LAN מאפשרת גישה מהירה לרשתות במשרד. המחשב גם מצוייד במצלמת hd רמקולים סטריאפוניים ומיקרופון תואם  Cortanaלביצע שיחות וידאו איכותיות. המחשב אף מצוייד בכל כלי ההגנה והאבטחה לאבטוח העבודה, כולל Trusted Platform Module (TPM) 2.0 שמבטיחה כי המידע הרגיש מוצפן על המחשב בעוד סיסמאות המשתמש ואופציות לנעילה פיזית מונעות תקלות מביכות. 

המחשב יהיה זמין החל מחודש פברואר 2022, באמצעות חברת ׳מפעיל׳. 

* depending on the model.

¹ measured with Mobile Mark™ 2018. Mobile Mark is a trademark of Business Applications Performance Corporation.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן