חדשותסטארטאפ ניישן

DXC Technology ולנובו משתפים פעולה עם ד”ר פיטר סקוט-מורגן בפתרונות נגישות טכנולוגיים חדשניים


(DXC Technology (NYSE:DXC ולנובו הודיעו היום על שיתוף פעולה עם מדען הרובוטיקה בעל החזון ד”ר פיטר סקוט-מורגן והקרן הפילנתרופית שלו לפיתוח פתרונות טכנולוגיים מסייעים שאפתניים על ידי שילוב טכנולוגיות החומרה, התוכנה והבינה המלאכותית (AI) העדכניות ביותר כדי להעצים אנשים עם מוגבלויות, מחלות ותנאים מאתגרים אחרים.

סקוט-מורגן, הידוע כ”סייבורג האנושי הראשון בעולם”, רותם את הטכנולוגיה להאריך ולהעשיר חיים. הוא אובחן בשנת 2017 עם מחלת נוירון מוטורי (MND) – הידועה גם בשם טרשת אמיוטרופית לרוחב (ALS). כאשר הופיעו הסימפטומים הראשונים, סקוט-מורגן החל לחקור אמצעים להאט את התקדמות המחלה הטיפוסית באמצעות אמונתו בפוטנציאל הבלתי מוגבל של הטכנולוגיה. החזון של סקוט-מורגן הוא: “להפוך את הפגיעים לבטוחים, חסרי האונים חזקים, הלא ממומשים”.

“הבסיס של שיתוף הפעולה שלנו הוא אמונה בפוטנציאל הלא מנוצל של הטכנולוגיה לשחרר את החלומות שלך – מה שלא תהיה, לא משנה מה הרקע שלך, לא משנה מה הנסיבות שלך, לא משנה מה השאיפות שלך”, אמר סקוט-מורגן. בתחילה נאמר על ידי רופאים שיש לו רק שנתיים לחיות, אך לסקוט-מורגן יש מנטרה: “הוסף תקווה עם AI ורובוטיקה!”.

DXC ולנובו – לצד צוות מתנדבים וטכנולוגים מובילים – יספקו מומחיות בחומרה, תמיכה בתוכנה, אינטגרציה ובינה מלאכותית. יוזמות מרכזיות כוללות:

*פיתוח כסאות גלגלים אוטונומיים בנהיגה עצמית לניווט בבתים ומעבר להם;

*שמירה על אישיות עם אווטאר שמעבד במהירות בפירוט פוטו-ריאליסטי;

*מינוף מציאות רבודה (AR) כממשק משתמש הנשלט בתנועות עיניים בלבד;

*האצת הדור וההתאמה האישית של קולות דיגיטליים אקספרסיביים רגשית; ו

*הטמעת טכנולוגיה חכמה בכל בית המשפחה כדי לשפר את חייהם של כל דייריו.

בנוסף לפיתוח פתרונות מותאמים אישית, לנובו תרמה ציוד מחשוב למשרד הביתי של סקוט-מורגן. קלווין קרוסלין, מנהל הגיוון הראשי של לנובו ונשיא קרן לנובו אמר: “יש לנו אחריות להפוך את הטכנולוגיה החזקה לנגישה ככל האפשר וליצור הזדמנויות חדשות. זו בדיוק הסיבה שאנחנו מתלכדים מאחורי הרעיון של טכנולוגיה חכמה יותר לכולם, ואני אסיר תודה לד”ר סקוט-מורגן שהזמין אותנו לשתף פעולה ולשתף חלק קטן מהחזון יוצא הדופן שלו”.

DXC תפעל כמשלבת טכנולוגיה. פריסת יכולות מערימת הטכנולוגיה הארגונית מ- DXC תביא ידע וניסיון טכנולוגיים כדי להבטיח שילוב חלק ומאובטח בין תשתיות, יישומים, ניתוחים ופתרונות הנדסיים.

“פיטר הוא השראה מדהימה”, אמר סטיב טורפי, נשיא EMEA ב-DXC. “צוות DXC יציע ייעוץ ותמיכה להגדרת דרישות, ארכיטקטורת היעד ומפת הדרכים הטכנולוגית. באופן ספציפי, הם יאפשרו את הפונקציות למעקב אחר העיניים, מקלדות וירטואליות, דיבור וביצועי אווטאר. לפיטר, עם הקרן, יש תשוקה בלתי נלאה לאתגר את החשיבה שלנו על האופן שבו ניתן להשתמש בטכנולוגיה כדי לשפר את חייהם של אנשים וחברה”.

למידע נוסף על ד”ר פיטר סקוט-מורגן, כולל הרקע שלו, מחקר מתמשך, והזדמנויות לפעילות באמצעות קרן סקוט-מורגן.

“יישמתי חיים שלמים של מחקר כדי לשכתב את העתיד שלי – הפסקה יוצאת דופן! אבל הרבה יותר חשוב, יש לנו עכשיו את ההזדמנות לשכתב את העתיד עבור מיליונים – בסופו של דבר מיליארדים – על ידי יישום הלקחים שנלמדו כדי להפוך את הפגיעים לבטוחים, חסרי האונים חזקים, הלא ממומשים. רציתי דרך להשתחרר מגופי הפתאומי ולא מתאים, להתגבר על אבחנה הרסנית ולדמיין מחדש מה המשמעות של ‘מחלה סופנית’. אבל אנחנו יכולים לעזור לכל מי שמרגיש מקופח. הם יכולים לעלות כמו עוף החול! עם תמיכה יוצאת דופן מבעלי פרנסיס, אינספור משתפי פעולה אדיבים ומבריקים, ומנהיגי טכנולוגיה כמו DXC ולנובו, אני מוצא את העתיד שהיה פעם אפל, בהיר להפליא.”

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן