חדשותסטארטאפ ניישן

Digital Check מציגה סורק צ’קים חדש לשווקים בינלאומיים

ה-TellerScan TSX40 הוא סורק המחאות העדכני ביותר של Digital Check, המיוצר באופן בלעדי עבור השוק הבינלאומי. פלטפורמה חדשה לחלוטין המשלבת את האלמנטים העיצוביים הטובים ביותר של סורקי סדרת TellerScan ו- SmartSource Elite, TSX40 מיועדת ללכידת תמונות קלות ובינוניות בשימוש בבנקאות קמעונאית ובעסקים. 

המכשיר החדש כולל מספר תכונות חדשות מהדגמים “המשופרים” מסדרת SmartSource Elite, כגון מצב ניקוי אוטומטי ושמירת תעודת זהות. כפי ששמו מרמז, TellerScan TSX40 מספק מהירות מדורגת מקסימלית של 40 מסמכים לדקה, כמו גם קיבולת הזנה של 30 פריטים, בנקודת מחיר סבירה.

“בשנים הרבות שלנו של עשיית עסקים בינלאומיים, הרגשנו את הצורך במכשיר קליטת צ’קים הכולל יכולת ריבוי הזנות, אבל אולי לא את כל הפונקציונליות של סורק ייצור עבור סניף בנק עסוק”, אומר אלכס טרומבטה, סגן נשיא למכירות בינלאומיות של Digital Check. “ה-TSX40 נעשה כדי למלא את הקרקע האמצעית של אספקת ביצועים ואיכות תוך התאמה לתקציב הלקוח”.

ה- TSX40 משלב אפשרויות מסוימות המותאמות במיוחד לשוק הבינלאומי, כולל דגם בעל יכולת אולטרה סגולה (UV), כמו גם גורם צורה קומפקטי כדי למזער את טביעת הרגל שלו. הוא מכיל את אותן יכולות לכידת UV מובילות בתעשייה כמו קודמיו בסדרת TellerScan, כוללTellerScan TS240-UV  – סורק המחאות האולטרה סגול הנמכר ביותר בעולם.

” Digital Check היה הראשון שהציג סורק צ’קים מוכן ל-UV לשוק ההמוני, וה- TS240-UV הוא עדיין המכשיר הפופולרי ביותר לקליטת צ’קים אולטרה סגולי ברחבי העולם. ה- TSX40 הוא הדגם הראשון שלנו שתוכנן מהיסוד תוך מחשבה על UV ובונה על ההיסטוריה העשירה שלנו עם אבטחת מסמכים אולטרה סגולה”.

עבור מוסדות פיננסיים המפעילים סביבות ענף וירטואלי, TSX40 תומך ברשת תוך שימוש במתאם רשת SecureLink. מכשיר SecureLink מספק קישוריות רשת באמצעות אתרנט או אלחוטי ומתחבר לסורק באמצעות כבל USB.

הזמנות עבור TellerScan TSX40 מתקבלות כעת באמצעות משווקים בינלאומיים מורשים של Digital Check, כולל Globalis International והשותפה Alistech LLC במזרח התיכון ובאפריקה.

ה- TellerScan TSX40  אינו זמין כעת בארצות הברית או בקנדה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן