Delphix מאיצה את הצמיחה, מציגה רווחיות שנה שנייה ברציפות בקנה מידה גדול

delphix-logo

אבטחת נתונים ותאימות לרגולציות מניעה אימוץ דחוף של פלטפורמת ניהול נתוני בדיקות ה-DevOps של Delphix

Delphix, מובילת תעשייה בשוק ניהול נתוני הבחינה לתחום ה-DevOps (TDM), הודיעה על סגירת שנת הכספים 2022 עם שנה שנייה ברציפות של צמיחה מואצת בהכנסות ורווחיות בהיקף של יותר מ-100 מיליון דולר בהכנסות שנתיות חוזרות (ARR).

עם הפעילות הגוברת של מדינות לאום עוינות ומכנופיות תוכנות כופר, חברות ברחבי העולם זקוקות לפתרון שימכן ויאבטח נתוני בדיקה עבור יישומים ארגוניים. כתוצאה מכך, החברה גם דיווחה על צמיחה מהירה של 36% משנה לשנה של בסיס הלקוחות הארגוני הגדול שלה, המונעת בידי צמיחת הסיכונים לנתונים.

הצמיחה של Delphix מגיעה כאשר חברות ברחבי העולם ממשיכות להשקיע בפתרונות DevOps חדשניים כדי להאיץ את אספקת היישומים, לחדש את התשתית הישנה ולהעביר יישומים בסביבה מרובת עננים. Delphix מציעה את הפלטפורמה היחידה לניהול נתוני בדיקות DevOps שממכנת את האספקה ​​של נתונים מאובטחים ותואמים לבדיקה ופיתוח, ומאפשרת חדשנות מהירה עד פי 10.

“כל היישומים הארגוניים זקוקים לנתוני בדיקה כדרי לספק גרסאות מהירות ואיכותיות”, אמר ג’דידיה יוה, מייסד ומנכ”ל Delphix. “אבל נתוני הבדיקה היו באופן מסורתי איטיים, מורכבים ומלאי סיכומים. Delphix עוזרת לחברות כמו Banco Carrefour, אוניברסיטת מנצ’סטר ו-BNP Paribas לשחרר יישומים במהירות תוך שיפור אבטחת המידע והציות לרגולציות”.

Banco Carrefour בברזיל משתמשת בפלטפורמת ניהול נתוני בדיקות ה-DevOps של Delphixכדי להאיץ את שחרור האפליקציות תוך הבטחת אבטחת מידע ועמידה בתקנות הפרטיות כגון חוק הגנת הנתונים הכללי של ברזיל (LGPD). Delphix מעצימה את צוותי הפיתוח עם זמינות נתונים מהירה פי 320 עבור דיווח פיננסי ואנליטיקה, מאפשרת שחרור אפליקציות מהיר יותר ומסייעת לחסוך 70% באחסון.

Delphix מספקת פלטפורמת נתונים חדשנית מבוססת API שמשנה את אספקת האפליקציות עם בקרות נתונים מקיפות. על ידי מיכון העברת הנתונים לסביבות הבדיקה, Delphix עוזרת למפתחי תוכנה לחדש מהר יותר תוך הפחתת סיכוני ציות ואבטחה.

Delphix גם מסייעת לחברות להתאושש מהר יותר ממתקפות כופר על ידי הגנה מתמדת על נתונים והפיכת נתונים היסטוריים לבלתי משתנים.

“בחרנו ב- Delphix, כי אנחנו אוהבים את הטכנולוגיה ככלי להעברת נתונים ביעילות ממקום אחד למקום אחר, לשחזר, לנסוע אל העבר”, אמר איב קייסאו, מנהל קבוצת דיגיטל ומידע ב-Michelin. “אם נסתכל על מה שעשינו, השתמשנו ב- Delphix כדי להעביר נתונים משרת ה-Exadata הוותיק שלנו לשרתי לינוקס בקהילה כדי לקבל יורת התאמת גודל רבה יותר ועלות נמוכה יותר”.

“אנחנו גם משתמשים ב-Delphix כדרך להאיץ חדשנות ולהקים סביבות בדיקה ופיתוח חדשות מהר יותר. אנחנו יכולים לקבל את כל הנתונים המתאימים מהר מאוד עם כמה מצביעים ובכמה לחיצות, ולבצע העברה וירטואלית של הנתונים בניגוד לנתונים פיזיים”, הוסיף קייסאו.

ניהול נתוני בדיקות הוא מרכיב קריטי בפיתוח אפליקציות, אך הוא לרוב הוא איטי ומבוצע באופן ידני. DevOps Data Platform של Delphix מאפשרת לצוותים ליצור, לנהל ולמכן סביבות נתונים היברידיות מבוססות ענן כדי לתמוך בצינורות CI/CD ולאמן אלגוריתמי בינה מלאכותית/לימוד מכונה.

“נתוני בדיקות תואמי רגולציות נמצאי בנשמת אפו של תחום ה-DevOps והבטחת גישה רציפה אליהם היא המפתח עבור ארגונים שצריכים להאיץ את אספקת האפליקציות”, אמר ג’ים מרסר, מנהל המחקר של DevOps ו-DevSecOps ב-IDC. “עם ההמרה הדיגיטלית שהופכת חיונית יותר ויותר עבור ארגונים שרוצים להתחרות בשווקים של ימינו, אנו ממשיכים לראות את הצורך בפתרונות ניהול נתוני בדיקות מודרניים במגוון תעשיות”.

דגשים לצמיחה של Delphix

*צמיחה ורווחיות מואצת בשנתיים האחרונות בהיקף של יותר מ-100 מיליון דולר של הכנסות חוזרות שנתיות.

*בסיס לקוחות ארגוני גדול מורחב:

*מינוי תוספות חדשות לצוות המנהיגות העולמי, כולל:

* Delphix הציגה גם חידושים רבים בכל היצע המוצרים של החברה בשנת הכספים האחרונה, כולל:

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
Exit mobile version