חדשות

Deloitte רוכשת את פעילותה של OpTeamizer

החברה, שנוסדה ומנוהלת ע”י תומר גל, מתמחה בפתרונות AI, Gen AI ו-Accelerated Computing על גבי פלטפורמות החומרה והתוכנה לבינה מלאכותית מבית NVIDIA

פירמת הייעוץ Deloitte מודיעה על רכישת פעילותה של חברת  OpTeamizer – חברת AI ו-Accelerated Computing, המתמחה בפיתוח ובהטמעת פתרונות AI המבוססים על טכנולוגיות מחשוב מואץ, לרבות HPC, ו-Edge AI.

Deloitte היא הפירמה הגלובלית המובילה בעולם בליווי חברות ביישום והטמעה של טכנולוגיות בינה מלאכותית; כעת, עם הצטרפותה של OpTeamizer, צפויה Deloitte להמשיך ולחזק את הצעת הערך שהפירמה מציעה ללקוחותיה בעולמות הדאטה, ה-AI, Gen AI ו – Edge AI באופן שיאפשר להם לשפר אוטומציות, לייעל תהליכים עסקיים ולבסס יתרון תחרותי. בנוסף, המהלך מאפשר ל Deloitte לחזק את השותפות האסטרטגית עם NVIDIA, שנחשבת לחברה המובילה בעולם לפתרונות מחשוב AI. 

עסקה זו, בדומה לעסקאות רכישה קודמות שביצעה Deloitte בעת האחרונה, ממחישה את המשך יישום האסטרטגיה שהוגדרה על ידי הפירמה, שמתמקדת בהתרחבות ובהעמקת ארסנל היכולות הטכנולוגיות, מתוך מטרה ליצור מענה שלם והוליסטי לכלל הצרכים העסקיים של לקוחותיה;כל זאת – תוך בניית שיתופי פעולה אסטרטגיים ברמה הגלובלית עם מובילים טכנולוגיים. . גם כאן, Deloitte משלבת את עוצמתה כשחקן גלובלי המתבסס על שיטות, כלים וידע עולמיים, הממונפים ע”י יכולות חזקות ומוכחות בשוק המקומי בישראל. 

OpTeamizer מספקת מגוון של שירותי פיתוח והדרכה לצד שירותי ייעוץ למרכזי מו”פ מובילים וספקי טכנולוגיה מהשורה הראשונה, לרבות חברות רב-לאומיות הפועלות בישראל.  היא מוגדרת על ידי NVIDIA כ-Preferred Partner שלה בישראל; ככזו, היא בעלת ניסיון רב בעבודה עם המערכות, הטכנולוגיות והשירותים שלה, ביניהם: HPC – High Performance Computing, פלטפורמת הרובוטיקה על בסיס רכיבי  Jetson, פיתוח על בסיס  CUDA, וכן ביצוע הסמכות מעשיות (Workshops) .

OpTeamizer הוקמה ב- 2015 על ידי המייסד תומר גל. הוא משמש כמרצה במסגרת מכון הלמידה העמוקה NVIDIA Deep Learning Institute בעולמות ה-AI ובתחומי האצת ביצועים באמצעות GPU (שפת CUDA). תומר הינו גם חבר סגל במחלקה להנדסת תוכנה במכללה האקדמית להנדסה בראודה, מרצה בתחום בינה מלאכותית עבור ראייה ממוחשבת ומרצה בתחום בינה מלאכותית עבור עיבוד שפה טבעית. 

צוותי העבודה של  OpTeamizer השתלבו בפרקטיקת הדאטה וה-AI של Deloitte כחלק מהרכישה. הפרקטיקה כוללת את כל הרכיבים הנדרשים לייצור פתרונות מקצה-לקצה (End2End) בעולמות ה- AI – החל מאלגוריתמיקה, עבור בשכבת ה Dataוכלה בחיבור לתשתית המחשובית. תומר מצטרף אל Deloitte כ Managing Director ויוביל את תחום פתרונות ה -Accelerated Computing וה -Deep Learning  ב Deloitte.

אילן בירנפלד, יו”ר ומנהל עסקים ראשי, Deloitte ישראל: “אנו ממשיכים בחיזוק הצעת הערך בתחום הדאטה, ה-AI וGen AI  עבור לקוחותינו, וזאת באמצעות הענקת פתרונות המחברים בין הצורך העסקי לפתרון הטכנולוגי. אנו מברכים על הצטרפותה של OpTeamizer לנבחרת המובילה של Deloitte בישראל; היא צפויה לחזק את פעילותנו הענפה בתחומי ה AIבארץ ובעולם במגוון מגזרים ותעשיות, תוך הרחבת שיתוף הפעולה עם שותפינו הטכנולוגיים  ולתחומי בינה מלאכותית מבוססת Devices and sensing”. 

תומר גל, מייסד ומנכ”ל OpTeamizer: “אנחנו מתרגשים ושמחים להצטרף ל Deloitte, חברת הייעוץ הגדולה בעולם. ביחד נרתום ונמנף את יכולות המחקר ופיתוח של OpTeamizer בפתרון אתגרים על פני הגלובוס לצד כניסה למגזרים חדשים בישראל. אין ספק, כי מדובר בתקופה מיוחדת בעולמות ה- AI ו Accelerated Computing;. הצטרפותנו ל Deloitte תאפשר לנו להרחיב ולהעצים את הערך שאנחנו מספקים ללקוחות Deloitte ברמה הגלובלית”. 

נתי אמסטרדם, דירקטור בכיר ומנהל הפעילות העסקית של NVIDIA בישראל: “הרכישה של OpTeamizer מאפשרת ל-Deloitte לענות על הצרכים הגוברים בעולם לטכנולוגיות ה-AI והבינה המלאכותית היוצרת של NVIDIA. השותפים שלנו קריטיים בהנגשת פלטפורמת NVIDIA AI לכל מי שצריך אותה בעולם”.

את העסקה ליוו עו״ד רן בן ארי ממשרד גולדפרב גרוס זליגמן ושות מטעם Deloitte, ועו”ד עו״ד אורן שפייזר ממשרד עו”ד גרנות שפייזר מטעם OpTeamizer.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן