חדשותעסקים

Deel מגייסת 425 מיליון דולר

עם הערכת שווי של 5.5 מיליארד דולר, דיל מחזקת את מעמדה כחברה המוערכת ביותר בתחום הגיוס, התשלומים והתאימות העולמית

Deel, חברת הגיוס מרחוק המנפצת מחסומי התעסוקה ברחבי העולם, הודיעה כי גייסה 425 מיליון דולר במימון סדרה ד’, נתון שמעביר את הסכום הכולל שגייסה החברה ליותר מ-630 מיליון דולר. סבב הגיוס האחרון מעריך את החברה בכ-5.5 מיליארד דולר. Deel הפכה לחברה המוערכת ביותר בתחום הגיוס, התשלומים והתאימות העולמיים עם השקעה זו.

את סבב הגיוס החדש הובילה Coatue שבסיסה בארה”ב, כאשר השותפים ראול קישור ולוקאס סווישר מובילים את העסקה. בסבב השתתפו גם מספר משקיעים חדשים וקיימים, ביניהם אלטימר קפיטל, Andreessen Horowitz, קרן ההמשכיות YC, ספארק קפיטל, גרינביי ונצ’רס, Neo, ויותר מ-40 מהמפעילים המובילים בעולם.

מאז הקמתה של Deel בשנת 2019, הצוות – שגדל מארבעה ל-400 עובדים – נמצא במשימה להפוך את העבודה מרחוק לנגישה יותר לצוותים ועסקים בכל מקום בעולם ולבנות את חווית הקליטה הטובה ביותר של העובדים בשוק. כיום, חברות מדמות מחדש כיצד נראים סידורי עבודה גמישים חדשים כדי לרכוש ולשמור על כישרונות מובילים. Deel מבטלת מכשולי העסקה מרחוק ויוצרת הזדמנות לכולם עם פלטפורמה, כלים וגמישות שנבנו עבור צוותים לשגשג בכל עת ובכל מקום שהם רוצים לעבוד.

Deel משרתת יותר מ-4,500 לקוחות ברחבי העולם משמות כמו Coinbase, אינטרקום ו-Shopify ביותר מ-150 מדינות. בין אם חברה מעוניינת לאמץ סביבת עבודה היברידית או מרוחקת לחלוטין או כישרון מקור מרחבי העולם, הטכנולוגיה של Deel מציעה משכורות, משאבי אנוש, תאימות, הטבות ויכולות אחרות הדרושות כדי לשכור ולנהל צוות גלובלי – דבר שעסקים היו דורשים מצוות פנימי שלם לטפל בו קודם לכן. עם Deel, עסקים יכולים להעסיק עובדים וקבלנים בהתאם ללא צורך בישות מקומית תוך פחות מ-5 דקות. חברות יכולות גם לשלם לצוותים ביותר מ-120 מטבעות בלחיצה אחת בלבד.

“עקבנו אחרי Deel מאז 2020 והתרשמנו מהחזון של אלכס ושו”, אמר ראול קישור, מנכ”ל בכיר בקואטו. “ככל שלמדנו יותר על Deel, התרגשנו מהקנה המידה המוגבר והמרשים שלהם ומאמינים שאנחנו בסיבובים המוקדמים של מה שהקבוצה מסוגלת לעשות”. לוקאס סווישר, שותף כללי בקואטו שהוביל את הסבב, הוסיף: “התרשמנו אז מהאופן שבו הפלטפורמה הצליחה לזקק משהו כל כך מהמם לכלי שכל אחד יכול להשתמש בו כדי לקחת תעסוקה גלובלית מחלום למציאות”.

Alex Bouaziz, the co-founder and CEO of Deel, Photo: Business Wire

“הדרך שבה אנשים עובדים משתנה מהיסוד. וזה לעולם לא יחזור”, אמר אלכס בועזיז, מנכ”ל Deel. “הקמנו את Deel כי לא רצינו גיוס או תשלומים כדי למנוע מעסקים לבנות את הצוותים הגלובליים הטובים ביותר ולמצוא את הכישרון הגלובלי הטוב ביותר. אנחנו נמשיך לאתגר את הנורמות של האופן שבו חברות פועלות ונמשיך לבנות כלים שמעצבים את עתיד העבודה”.

“אנחנו כבר על הסיפון עם Deel מאז ההתחלה וראינו איך הם שינו ופיתחו כלים בזמן שיא כדי לעזור ליצור חוויה טובה יותר עבור עסקים וצוותים שלהם”, אמר אניש אכרייה, שותף כללי באנדריסן הורוביץ. “העתיד מזהיר עבור Deel, אבל אפילו בהיר יותר עבור הקבוצות הבינלאומיות שהם עוזרים לפתוח ברחבי העולם”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן