חדשותסטארטאפ ניישן

Cuentas מציעה העברות כספים מבוססות אפליקציה המופעלות ע״י ווסטרן יוניון

לקוחות Cuentas יכולים כעת לשלוח כסף ל-200 מדינות וטריטוריות באמצעות אפליקציה לנייד

Cuentas, ספקית פינטק מובילה של שירותי בנקאות ותשלומים ניידים, ארנק דיגיטלי ופתרונות תשלום המשרתים קהילות היספניות ולטיניות, שילבה את יכולות העברת הכספים המקומיות והבינלאומיות של ווסטרן יוניון באפליקציית הבנקאות הניידת Cuentas.

לקוחות Cuentas יכולים כעת לשלוח כסף ל-200 מדינות וטריטוריות באמצעות אפליקציית המובייל של Cuentas. מינוף הפלטפורמה העולמית המובילה בעולם חוצה גבולות ומטבעות, לקוחות Cuentas יכולים להעביר כסף בנוחות לחברים ובני משפחה כמעט בכל מקום ברחבי העולם באמצעות אפליקציית המובייל Cuentas. לאחר השליחה, המקבלים יכולים לאסוף את ההעברה במזומן בכל מיקום קמעונאי של ווסטרן יוניון.

ווסטרן יוניון וקואנטס מהוות גשר דיגיטלי וקמעונאי בהעברת כספים בינלאומית עבור הקהילה הלטינית

ההסכם רותם את כוחן של יכולות העברת הכספים העצומות של ווסטרן יוניון עם אפליקציית הבנקאות והתשלומים הניידת הנוחה של Cuentas עבור הקהילות ההיספניות והלטיניות. יחד, שתי החברות מציעות כעת את היכולת לשלוח כסף בערוצים אלקטרוניים וקמעונאיים, תוך מתן חוויית לקוח מעולה מרגע שהכסף נשלח למועד קבלתו.

“העברות הכספים למקסיקו הגיעו לשיא של כל הזמנים בשנת 2021, עם יותר מ -4 מיליארד דולר שנשלחו מארה”ב למקסיקו מדי חודש – זרם ההעברות הבינלאומיות הגדול ביותר בעולם”, אמר ג’ף ג’ונסון, מנכ”ל Cuentas. “עם השילוב של ווסטרן יוניון באפליקציית הבנקאות הניידת Cuentas, ללקוחות שלנו יש כעת דרך קלה ובמחיר סביר לשלוח כסף לא רק למקסיקו אלא גם ברחבי העולם.”

“המשימה של Cuentas להרחיב  את הגישה של לקוחותיה לשירותים פיננסיים דיגיטליים ומסורתיים משתלבת באופן מושלם עם היכולת של ווסטרן יוניון לספק יכולות העברת כספים יעילות ונוחות חוצות גבולות”, אמר מולי שיי, מנהל שלוחת עסקי ווסטרן יוניון בצפון אמריקה. “על ידי הצעת הפלטפורמה והרשת החזקות שלנו לצדדים שלישיים, אנו מגיעים ליותר לקוחות, מחברים משפחות וקהילות ומשפרים חיים באמצעות הכללה פיננסית”.

אפליקציית Cuentas, הזמינה בחנות האפליקציות של אפל ובחנויות Google Play, היא אפליקציית הבנקאות הניידת הנוחה המעניקה לצרכנים גישה לכסף שלהם, לדרכם. מחזיקי כרטיס Cuentas יכולים לשלוח כסף למחזיקי כרטיס Cuentas אחרים ללא תשלום, לגשת להנחות בלעדיות של מחזיקי הכרטיס ולקבל גישה לכספם עד יומיים מהר יותר כאשר הם מפקידים ישירות את שכרם או המחאות הטבות ממשלתיות.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן