חדשות

Cuentas חתמה על מכתב כוונות מחייב לרכישת SDI Black 011 LLC ו-Mango Tel LLC תמורת 3.2 מיליון דולר

הרכישה תרחיב את טווח ההגעה הקמעונאי והנייד של Cuentas ותקדם צמיחה בשווקי יעד מרכזיים

Cuentas, Inc (נאסד”ק: CUEN) (נאסד”ק: CUENW) (״Cuentas״), ספקית פינטק מובילה של שירותי בנקאות ותשלומים ניידים, חתמה על מכתב כוונות מחייב לרכוש את רשת התפעול וההפצה של ספקית השירותים האלחוטיים והדיגיטליים SDI Black 011 (SDI) בתשלום מראש, כמו גם Mango Mobile ו-Black Wireless. העסקה צפויה להיסגר עד או לפני מאי השנה.

Cuentas השקיעה בעבר בהרחבת רשת SDI, ותמנף את הנכסים הללו כדי להאיץ את טווח ההגעה של כרטיס החיוב הנטען והארנק הדיגיטלי של Cuentas באמצעים קמעונאיים, סלולריים ואחרים. SDI הניבה יותר מ-9 מיליון דולר בהכנסות קמעונאיות ב-2021.

“רכישה זו תוביל ליותר הכנסות חוזרות ותיצור יעילות תפעולית חדשה עבור Cuentas”, אמר ג’ף ג’ונסון, מנכ”ל Cuentas. “אנו מצפים שהנכסים הרווחיים של SDI יתרמו ליתרונות מידתיים בכל העסק שלנו, יאפשרו יותר פתרונות במסגרת האפליקציה של Cuentas לטלפונים, וכן יניבו רווחים גבוהים יותר ויזרזו את צמיחת השוק בעסקי ליבת הפינטק שלנו”.

פורטל SDI B2B משרת למעלה מ-30,000 חנויות מצרכים, קמעונאים אלחוטיים וחנויות נוחות בארצות הברית, והוא יאפשר לקמעונאים לבצע מכירות מתוך פורטפוליו של מאות מוצרים וירטואליים מבלי לשמור מלאי, וליצור רווחים מצטברים בזמן אמת.

ל-Black011 ולמותגיה יש כבר מאות אלפי מנויים הרוכשים שירותים דרך אתר האינטרנט והפורטל הדיגיטלי של SDI, ושניהם מתחברים באמצעות API לחברות שירותי האלחוט הגדולות בעולם. טכנולוגיה זו מאפשרת ל-SDI להיות אחד מערוצי ההפצה הגדולים ביותר עבור שירותים אלחוטיים באזור המטרופולין של ניו-יורק וברחבי המדינה.

באמצעות רכישה זו הקמעונאים, כמו גם מנויי Black011, ייהנו מגישה לפתרונות Cuentas כולל כרטיס החיוב המשולם מראש של Cuentas, OMNY Transit, כרטיס אמזון מזומן, כרטיסי מתנה משולמים מראש, הנחות, הצעות חדשות ועוד.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן