אנרגיהחדשות

ComboCurve מכריזה על סבב מימון של 50 מיליון דולר בסדרה B

מדובר בסבב צמיחה להאצת הרחבת פלטפורמת טכנולוגיית האנרגיה המובילה של ComboCurve

ComboCurve, פלטפורמת הבחירה לאנליטיקה ותפעול אנרגיה של רבות מחברות האנרגיה הגדולות בעולם, הודיעה כי גייסה 50 מיליון דולר באמצעות סבב גיוס מסדרה B בהובלת Dragoneer Investment Group ו-Bessemer Venture Partners. ההון הנוסף מגיע בעקבות מימון סדרה A של החברה שהוכרז לפני פחות משישה חודשים.

גיוס ההון מסדרה B מחזק היטב את מעמדה של ComboCurve כחברת הטכנולוגיה הצומחת ביותר בתעשיית האנרגיה. ההון הנוסף יאפשר לחברה להאיץ את שיפור מוצרי הליבה תוך התרחבות אל תזרימי עבודה אחרים, כולל חיזוי פליטת גזי חממה, תזמון ומידול של מקורות אנרגיה מתחדשים.

מאז סבב הגיוס מסדרה A בשנה שעברה, ComboCurve הפכה במהירות לפלטפורמת הנבחרת לתפעול אנרגיה, ומתהדרת בצמיחה של 650% משנה לשנה וביותר מ-170 לקוחות עם שווי ארגוני מצטבר העולה על 600 מיליארד דולר. התוכנה של ComboCurve זכתה בתואר “הטכנולוגיה המשבשת של השנה” באירוע 2021 Northam Royalties Assembly Awards.

“ComboCurve נוצרה כדי לפתור נקודות כאב קריטיות, לעזור לחברות אנרגיה לנהל טוב יותר את פונקציות התחזיות, הערכת השווי, הדיווח וקבלת ההחלטות שלהן”, אמר ארמנד פאראדיס, מנכ”ל ומייסד משותף, ComboCurve. “הפתרון שלנו זכה לאימוץ נרחב אצל רבות מחברות האנרגיה המובילות בעולם, והשקעה זו, בהובלת Dragoneer ו-Bessemer, שתיים מחברות ההשקעות הטכנולוגיות המובילות בעולם, תאפשר לנו לתקשר עם חברות אנרגיה נוספות כדי לפעול בצורה יעילה יותר”.

הפלטפורמה של ComboCurve, בשיתוף פעולה עם חברות אנרגיה, מוסדות פיננסיים, חברות לכריית מינרלים ותמלוגים וקבוצות סיכון הון עצמי פרטיות, משחררת את עוצמת הנתונים של לקוחותיה עם תוכנה מתוחכמת שעוזרת לחזות ולדווח על הביצועים של נכסי אנרגיה ולהפעיל תרחישים עם אלפי הנחות תוך כמה דקות. המשימה של ComboCurve, שמבוצעת בהתאם למפת דרכים רחבה יותר, היא להפוך לתוכנה, בהא הידיעה, לניהול נכסי אנרגיה, כולל אנרגיה מתחדשת.

“ComboCurve שיפרה באופן דרסטי את היעילות, הקלות והדיוק של מאמצי הרכישה וניהול הנכסים שלנו”, אמר ג’ארט מרקו, סגן נשיא להנדסה ורכישות, Desert Peak. “הארגון שלנו מתמקד באינטגרציה הוליסטית של נתונים כדי לקבל החלטות מושכלות באמצעות הכלים הטובים ביותר הזמינים בתעשייה, ו-ComboCurve משתלבת באופן מושלם באסטרטגיה הזו. המהירות בה הם מגיבים לצרכים שלנו באמצעות עדכון תכונות ותמיכת לקוחות היא ללא תחרות. בגלל זה, אנו רואים בה שותפה אמיתית ולא רק עוד חברת תוכנה. ComboCurveהייתה שינוי מרענן בתעשייה שזרועה בחברות תוכנה עתיקות יומין שלא מוכנות לחדש, לשנות או לתת מענה לצרכי הלקוחות”.

“ComboCurve נמצאת בתחילת הדרך של בניית זיכיון מתמשך שהופך במהירות לעמוד השדרה בפעילות היומיומית של הלקוחות שלהם”, אמר כריסטיאן ג’נסן, שותף ב-Dragoneer Investment Group. “אנו נרגשים לשתף פעולה עם ארמנד והצוות ברמה עולמית שלו בזמן שהם ממשיכים להעמיק את החבילה שלהם עם לקוחות קיימים ולהרחיב את הפלטפורמה שלהם למקורות מתחדשים, דיווח על פליטות וכל פינות שוק האנרגיה”.

“ComboCurve מביאה את תעשיית האנרגיה לענן ומספקת פתרון שיתופי מהטובים מסוגו עבור חיזוי אנרגיה, ניהול נכסים ועוד”, אמר בריאן פיינשטיין, שותף ב-Bessemer Venture Partners. “אנחנו נרגשים להיות שותפים עם ComboCurve במסעם למודרניזציה של תעשיית האנרגיה בארצות הברית ומחוצה לה”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן