חדשותסטארטאפ ניישן

Cloudreach ו-AWS חתמו על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי להאצת אימוץ הענן באופן גלובלי

Cloudreach תשקיע בחדשנות תוכנה, בשיפור ההגירה לענן וביכולות מודרניזציה

  • שיתוף הפעולה יוביל להתרחבות של Cloudreach ברחבי צפון מריקה ואירופה.
  • Cloudreach תשיק אקדמיית כישרונות עם דגש על גיוון והכלה.

Cloudreach, ספקית שירותי ענן פרטית מובילה, ושירותי הרשת של אמזון (AWS), חשפו הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי חדש. ההסכם רחב היריעה יוביל להאצת ההגעה לשוק של הצעות משותפות של החברות, יחד עם השקעות בחדשנות התוכנה של Cloudreach, בהתרחבות גיאוגרפית וההשקה של אקדמיית הכישרונות.

ההסכם נבנה על סמך מערכת יחסים ממוסדת היטב בת תריסר שנים בין Cloudreach ל-Cloudreach. AWS תתרחב בצפון אמריקה ובאירופה ותיכנס לטריטוריות חדשות כולל קנדה, פולין, ספרד והמדינות הנורדיות. בנוסף, Cloudreach תבצע השקעות משמעותיות בתוכנה כדי לפתח עוד יותר את שירותי SMART Modernization™ ו-SMART Migration™. שירותים אלו נועדו להאיץ את אימוץ טכנולוגיות הענן בארגונים באמצעות מיכון חכם, והם יעזרו ליותר לקוחות להכיר בתועלות של שירותי AWS, ביעילות רבה יותר.

“לאחר 12 שנים של שיתוף פעולה עם AWS, אנו נרגשים להיכנס לשלב חדש זה של צמיחה. יחד, אנו מתמקדים בהגשמת ההבטחות של הענן באמצעות יכולות חדשות מונעות תוכנה יחד עם המומחיות והשיטות המובילות בתעשייה. עבור לקוחותינו המשמעות היא שאימוץ הענן של AWS יבוצע ביעילות רבה יותר ובביטחון רב יותר, וישיג זמן מהיר יותר לערך”, אמר ברוקס בורצ’רדינג, מנכ”ל Cloudreach.

השקת אקדמיית הכישרונות של Cloudreach

יוזמת מפתח בהסכם הזה היא ההשקה של אקדמיית הכישרונות (Talent Academy). האקדמיה תוכננה כך שתכשיר מאות מועמדים מבטיחים ומגוונים כדי שיהפכו לדור הבא של מקצועני ענן. Cloudreach תחפש מועמדים עם התשוקה לבניית הקריירה שלהם בענן, אפילו אם אין להם את הרקע הטכנולוגי, ותעלה את ההתפתחות הטכנולוגית שלהם על המסלול המהיר.

תוכנית זו תביא יותר כישרונות אל קהילת AWS, והיא תציע למועמדים נתיב לרכישת יכולות AWS או שיפורן. אקדמיית הכישרונות ייחודית בכך שהיא שמה דגש על גיוס מקרב מאגר מגוון של מועמדים שבאופן מסורתי לא בחרו בנתיבי קריירה טכנולוגיים. Cloudreach מצפה למאות מועמדים שיקבלו הרשאה מ-AWS ויזכו לבנות ניסיון מעשי שיהפוך אותם ליועצי ענן, מהנדסים, אדריכלים ומפתחים.

“Cloudreach מתחייבת להתמודד עם תת הייצוג והעדר הגיוון בכוח העבודה הטכנולוגי ותעשיית הענן. השקעה מונעת מטרה זו היא אחד ההיבטים המרגשים ביותר בשיתוף הפעולה הזה עם AWS. אנו נשקיע בעזרה לאנשי מקצוע עתידיים לפתח את הקריירה שלהם, אז הם יפתרו אתגרים עסקיים מורכבים עבור הלקוחות המשותפים שלנו “, הוסיף בורצ’רדינג.

“אנו שמחים להיבנות על מערכת היחסים בת 12 השנים עם ,Cloudreach שותפת פרמיום של AWS. שיתוף פעולה זה אומר ש-AWS יכולה להביא את הרמה הגבוהה ביותר של מומחיות מולדת בענן לקהל רחב עוד יותר עם Cloudreach, ולהאיץ באופן משמעותי את קצב האימוץ הגלובלי של הענן. אנו גם מעריכים במיוחד את ההתמקדות של Cloudreach בהרחבת מאגר הכישרונות המגוון של אנשי מקצוע מיומנים ב-AWS, המתיישר עם עקרונות המנהיגות שלנו כחברה”, אמר דאג ייאום, ראש הערוצים ושיתופי הפעולה הגלובליים ב-AWS.

מעורבות זו תספק ללקוחות AWS ו-Cloudreach פתרונות שירות משכנעים חדשים שלSMART Migration™ ו- SMART Modernization™ כדי להאיץ באופן דרמטי את אימוץ הענן ולקצר את הזמן-לערך ב-40%. פתרונות חדשים אלו ממנפים את Cloudamize, תוכנת אוטומציה מובילה לתכנון, הערכה והגירה, ואת Sunstone, מנוע לימוד מכונה למודרניזציה של הענן, כדי שיציעו המלצות מודרניזציה מתמשכות לשירותים ישנים ולפריסות שכבר נמצאות בענן.

“האפשרויות הן אינסופיות כאשר אתה יוצר קשר עם שותף AWS שהינו גמיש, קל לעבודה ומשתף את ערכי הארגון שלך. אנו רוצים לנוע במהירות לאורך מסע הענן שלנו, ובזכות Cloudreach ו-AWS יש לנו מפת דרכים מובנית היטב למעבר”, אמרה מארי מיסורס, מנהלת טכנולוגיה ראשית בקבוצת Sanne, מנהלת קרן הנכסים האלטרנטיבית.

לפרטים נוספים  על שיתוף הפעולה בין AWS ל-Cloudreach, בקרו בבקשה: www.cloudreach.com/en/partners/aws-premier-consulting-partner/

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן