חדשות

Cloudflare מכריזה על משרד אזורי ראשון במזרח התיכון בדובאי

ממנה את בשאר בשאירה למנהל אזור המזרח התיכון וטורקיה. החברה ממשיכה להרחיב את נוכחותה במזרח התיכון ובטורקיה עם צוות ופעילות מדובאי המתמקדים בהצלחת לקוחות, חדשנות וצמיחה באזור

(Cloudflare, Inc (NYSE: NET, חברת האבטחה, הביצועים והאמינות שעוזרת לבנות אינטרנט טוב יותר, הודיעה כי דובאי, באיחוד האמירויות הערביות, תהיה הבית למשרד הראשון שלה במזרח התיכון, כדי לתמוך עוד יותר בצמיחת הפעילות שלה ב-EMEA. דובאי מייצגת נוכחות צומחת של צוות Cloudflare במזרח התיכון ובטורקיה, בעקבות מטה החברה לאזור EMEA שממוקם בלונדון, ועם משרדים במינכן, פריז וליסבון.

הצוות של Cloudflare בדובאי יעזור לחברה להגדיל את המודעות למותג, לרכוש לקוחות ולתמוך בהם ולגייס כישרונות חדשים. כחלק מההכרזה Cloudflare מברכת את המנהל הראשון שלה במזרח התיכון ובטורקיה, בשאר בשאירה, מנהיג אזורי מנוסה עם יותר מ-25 שנות ניסיון בתעשייה בתוכנה וטכנולוגיה, שיוביל את המשרד והצוות החדשים הללו.

“איחוד האמירויות היא ביתה של אחת הכלכלות הגדולות במזרח התיכון ומרכז חדשנות לאזור ולעולם כולו. זה תמיד היה אזור חשוב עבורנו עם אוכלוסייה מתפתחת וצעירה שרעבה לתוכן המועבר באינטרנט באמצעות רוחב פס גבוה, ודובאי היא ביתו של אחד מ-27 הדאטה סנטרים שלנו הממוקמים במזרח התיכון ובטורקיה”, אמר אנדי לוקהארט, מנהל מכירות אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ב-Cloudflare. “לאחר חיפוש נרחב, אנו שמחים לקבל את פני בשאר שיוביל ויצמיח את הצוות. עם משרד וצוות שבסיסו בדובאי, אנו מחויבים לנוף העסקי הצומח הזה, להיות קרובים יותר ללקוחות שלנו כמו גם להרחיב את העסק שלנו באזור”.

Cloudflare החלה להשקיע באזור על ידי הרחבת הרשת שלה למזרח התיכון ולטורקיה ב-2015. כעת עם דאטה סנטרים הממוקמים ביותר מ-270 ערים ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם, החברה ממשיכה להגדיל את הנוכחות שלה כדי להיות אפילו יותר קרובה למשתמשים המתחברים לאינטרנט בכל מקום. באזור MET יש ל-Cloudflare 27 דאטה סנטרים הממוקמים בבחריין, עיראק, ירדן, ערב הסעודית, כווית, לבנון, עומאן, קטאר, טורקיה ואיחוד האמירויות הערביות.

עם מיליוני לקוחות ברחבי העולם, הלקוחות של Cloudflare באזור EMEA מייצגים קשת רחבה של תעשיות בגדלים שונים. בדצמבר 2021, Cloudflare פרסמה את דו”ח ההשפעה השנתי הראשון שלה, המציג מחויבות לעזור לבנות אינטרנט טוב יותר שהוא נגיש באופן עקרוני לכולם, ובר קיימא. החברה התמקדה ביצירת תוכנית לאינטרנט עם אפס פליטת פחמן, שיפור היעילות של הרשת הגלובלית שלה שכבר פועלת על 100% אנרגיה מתחדשת, והשקת כלים חדשים שיעזרו לעסקים אחרים לבנות קיימות ביישומים שלהם. בפברואר 2021 השיקה Cloudflare את Project Fair Shot – תוכנית שהעניקה את המוצר Waiting Room שלנו ללא תשלום לכל ממשלה, עירייה, עסק פרטי/ציבורי, או כל מי שאחראי לתזמון ו/או להפצת החיסון נגד קוביד-19.

המנהל הראשון של Cloudflare במזרח התיכון ובטורקיה, בשאר בשאירה, יפקח ויוביל את הצוות העסקי והכללי של החברה באזור. “עם ההמרה הדיגיטלית ואימוץ הענן המוגבר, ארגונים זקוקים לאינטרנט מהיר, מאובטח ואמין, יותר מתמיד, כדי לשרת ולאבטח את הלקוחות, השותפים והעובדים שלהם בצורה מיטבית, ו-Cloudflare מובילה את המעבר הזה”, אמר בשאירה. “התרשמתי ממה ש-Cloudflare בנתה ואני נרגש לעזור לקדם טכנולוגיה כל כך חדשנית באזור כדי לעזור לבנות אינטרנט טוב יותר, ולתמוך בפיתוח הכלכלות הדיגיטליות האזוריות”.

בשנתיים האחרונות, Cloudflare הגדילה את צוות EMEA שלה ביותר מ-100% ומונה כ-700 עובדים. עבור המזרח התיכון וטורקיה, הפונקציות הראשוניות המועדפות לאזור כוללות השקת מרכזי נתונים חדשים, הגדלת נתח השוק על ידי בניית שותפויות, והרחבת בסיס הלקוחות שלנו והצוות המקומי כדי להתמודד עם הצמיחה העסקית כדי לשרת טוב יותר את הלקוחות שלנו. מיקומה של Cloudflare בדובאי יצטרף למשרדיה הגלובליים האחרים בסן פרנסיסקו, קליפורניה, אוסטין, טקסס,, שמפיין, אילינוי, סיאטל, וושינגטון, ניו יורק, סן חוזה, קליפורניה, וושינגטון, ליסבון, לונדון, מינכן, פריז, בייג’ינג, סינגפור, סידני וטוקיו.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן