חדשות

Clear Hydrogen UK תפיק 5,000,000 ק”ג מימן/ליום ע״י שימוש בשיטה של Proton

(Clear Hydrogen UK Ltd (CHUK שמחה להכריז על הרחבת ההסכם שלה עם Proton Technologies.

ל-Proton יש את השיטה הזולה ביותר לייצור מימן נקי, שהיא השיטה הידידותית ביותר לסביבה ובעלות הנמוכה ביותר לייצור מימן.

התוכנית היא לייצר מימן נקי מנכסי הנפט הימיים המזדקנים של בריטניה תוך בידוד כמויות עצומות של CO2 כקרבונט מוצק בתוך אותן מערכות.

ב-2021, השקיעו מייסדי CHUK 3.7 מיליון דולר CAD ב-Proton כדי לקבל רישיון ייצור של 20 טון ליום לשימוש בבריטניה ובאירלנד. ההרחבה שהוכרזה היום גדולה פי 250, ומעניקה שווי רישיון כולל מרומז של עד 925 מיליון דולר CAD עבור 5,000 טון ליום. התנאים כוללים 45% בעלות על CHUK שעוברת ל-Proton, שתספק תמיכה טכנית ופיקוח ניהולי מוגבר לצוות של CHUK. בנוסף, שניים ממייסדי CHUK יצטרפו הם לדירקטוריון של Proton.

הרטפורד קינג, יו”ר CHUK אמר: “אנו מצפים לעבודות ולביטחון הכלכלי שזה יביא לבריטניה תוך שימוש בטכנולוגיה בעלויות הנמוכות של Proton המפיקה פחמן שלילי כדי למנף את הציוד, הנכסים, הידע הימי, ואנשים שכבר תומכים בייצור אנרגיה ימית של בריטניה. הכוונה שלנו היא ש-CHUK יהווה מרכיב חשוב בהינע שיוביל את בריטניה למעמד עצמאי בהפקת אנרגיה דלת פחמן, וההסכם שלנו עם Proton הוא צעד גדול שמסייע לנו להשיג את המטרה הזו”.

גרנט סטרם, יו”ר Proton Technologies, אמר: “המשימה שלנו היא להפיץ את טכנולוגיית האנרגיה הנקייה הניתנת להרחבה הגדולה שלנו ברחבי העולם מהר ככל שאנו יכולים להרשות לעצמנו. אנחנו אוהבים לשתף פעולה עם קבוצות החלטיות ובעלות יכולת כמו CHUK כדי לגרום להבשלת עסקאות יציאה שכבר בדיונים מתקדמים. אימוץ פתרונות החומרה של Proton בסביבה הימית נמצאת כעת בקלות בהישג ידם הטכני של המומחים בבריטניה, ושותפות זו עם CHUK היא חדשות טובות עבור הסביבה וכלכלת בריטניה בכלל. מגזר האנרגיה שווה בערך 10 טריליון דולר בשנה. אנו מצפים לייצר מימן בעלות אנרגיה נמוכה יותר מאשר גז טבעי. ההשלכות של זה הן עמוקות”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן