חדשות

Clarity AI צוינה כמובילה בדו”ח דירוגי, נתוני ואנליטיקת ה-ESG בידי חברת מחקר עצמאית

Clarity AI קיבלה דירוג מבדיל ב-7 מתוך 10 קריטריונים, הכי הרבה מבין הספקים שעברו הערכה

Clarity AI הודיעה כי נבחרה למובילה ב- The New Wave™: ESG Ratings, Data, And Analytics, Q3 2022 של חברת מחקרי השוק Forrester. Clarity AI קיבלה ציון מבדיל, הציון הגבוה ביותר האפשרי, ב-7 מתוך 10 הקריטריונים שהוערכו: יכולות אנליטיקה, שלמות תקנים, מצגת, חיבורים/שילובים, מפת דרכים לביצוע, גישה לשוק וחזון מוצר.

“אנו נרגשים להיכלל בדוח זה, ואנו מודים ללקוחותינו על שהעמידו עצמם לרשות Forrester לדיונים פתוחים ושקופים על Clarity AI ועל המוצר והאסטרטגיה שלנו”, אמר אנג’ל אגודו, סמנכ”ל מוצר וחבר מועצת המנהלים ב-Clarity AI. “אנחנו מאמינים שאנחנו מביאים את המוצר הטוב ביותר לשוק, ולראות שאנו נוחתים בסעיף המובילים של הדו”ח הזה מספק לכך אימות וגם מאוד מחמיא לנו”.

ההתייחסות של Forrester ל-Clarity AI כוללת את הפרטים הבאים:

“מציעה יכולות אנליטיקה ותצוגת משתמשים חזקות. Clarity AI מקלה על המשתמשים להעריך את ההשפעה מונעת ה-ESG של חברות בודדות ולהשוות אותה מול עמיתים (כדי לתמוך בדיווח המותאם לטקסונומיה של האיחוד האירופי, לדוגמה). אפליקציית הרשת מעוצבת היטב במיוחד ומקלה על המשתמשים לנווט ולחקור”.

היא המתאימה ביותר לחברות שצריכות לנהל נתוני ESG רבים. רבים מלקוחות השירותים הפיננסיים של Clarity AI משתמשים בה כדי לבנות מודלים של נתוני ESG מתוך יקום ענק של חברות ומכשירים פיננסיים על מנת ליצור ולבדוק מוצרים חדשים ולייעל תיקי השקעות”.

בנוסף, לקוחות Clarity AI, שצוות האנליסטים ב-Forrester ראיין, אמרו את הדברים הבאים:

*”הם הבינו ניואנסים שהמתחרים שלהם אפילו לא ידעו על קיומם”.

*”קל מאוד לראות את ההתאמה של החברה לתקנים הטכניים”.

*”תהליך החיבור היה חלק. לקח רק חודש להגדיר את ה-API כראוי”.

תשע ספקיות עברו הערכה בדו”ח New Wave™ :ESG Ratings, Data, And Analytics של Forrester. מבין התשע הדו”ח של Forrester מציין כי ל-Clarity AI יש את ציון האסטרטגיה הגבוה ביותר.

מר אגודו מוסיף, “הניתוח של Forrester מספק נקודת מבט טובה אל החזון ואסטרטגיית המוצר של Clarity AI המשתרעת על כל ההיצע שלנו, הכולל פתרונות ויכולות לכיסוי הערכת השפעה, הערכת סיכוני ESG, טביעת רגל פחמנית, ניתוח תיקי השקעות, והדרישות הרגולטוריות, כולל צרכי דיווח קשורים, הקשורים לטקסונומיה של האיחוד האירופי, SFDR ו-MiFID II, כמו גם הסכם פריז (כלומר, Net Zero) והמסגרת של TCFD”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן