חדשות

Boomi זכתה בפרסים עבור המנכ”לים הטובים ביותר עבור גיוון והחברה הטובה ביותר לצמיחת קריירה

מדורגת בין 50 המובילות בקטגוריית החברה הגדולה ביותר

*דיוויד מרדית’ זכה בפרס המנכ”לים הטובים ביותר לגיוון זו השנה השנייה ברציפות; מצטרף למצטייני מנכ”ל מובילים אחרים לשנת 2022 ממיקרוסופט ו-Adobe.

*הפרסים מגיעים בעקבות עסקה בשיעור של 4 מיליארד דולר כדי להפוך לחברה עצמאית, ומינויים אחרונים בהנהגה כחלק מהתמקדות גלובלית בשכירת שירותיהם של כמה מאות עובדי Boomi חדשים כדי לתמוך בצמיחת הלקוחות המהירה של החברה.

™Boomi, מובילת הקישוריות והמיכון החכמים, זכתה בשני פרסים מ-Comparably, פלטפורמה מובילה לתרבות מקום העבודה והמוניטין של מותגים ארגוניים, בקטגוריית החברה הגדולה ביותר שלהם לשנת 2022 יחד עם זוכים נוספים מכובדים כמו מיקרוסופט, Adobe, IBM, Uberו-SADA. החברה זכתה בפרס המנכ”לים הטובים ביותר לגיוון והחברה הטובה ביותר לצמיחת קריירה – בהתבסס על משוב אנונימי של העובדים שנאסף מ-1,700 עובדיה העולמיים. Boomiמדורגת בין 50 החברות הגדולות ביותר בזכות מחויבויותיה, וההישגים שלה, בגיוון וקידום קריירה.

Boomi זוכה בפרסי Comparably עבור המנכ”לים הטובים ביותר עבור גיוון והחברה הטובה ביותר לצמיחת קריירה בקטגוריית החברה הגדולה ביותר (גרפיקה: Business Wire)

“ב-Comparably אנו מתגמלים שקיפות במקום העבודה”, אמר ג’ייסון נזאר, מייסד שותף ומנכ”ל ב-Comparably. “הפרסים הללו מחזקים את העובדים לחלוק תובנות אישיות על תרבות החברה שלהם, והם מתגמלים ומבליטים חברות כמו Boomi, שעושות עבודה נהדרת ומכוונות את העובדים שלהן להצלחה”.

Comparably בחרה את הזוכים באמצעות הערכה של יותר מ-15 מיליון דירוגי עובדים אנונימיים ב-70,000 מהחברות הגדולות ביותר. עובדי Boomi דירגו את הזדמנויות הפיתוח המקצועיות שלהם, כגון קידום משמעותי בקריירה, חונכות ומשוב בעל ערך, כגבוה, מה שהוביל להכרה ב-Boomi כאחת מהחברות הטובות ביותר לצמיחת קריירה. בהענקת פרס המנכ”לים הטובים ביותר עבור גיוון ל-Boomi, העריכהComparably  הערכות שקיבלה מעובדים בצבע עבור מרדית’. הפרס ב-2022 למרדית’ מציין את השנה השנייה שלו ברציפות לקבלת התואר החשוב הזה.

“כחברת תוכנה כשירות (SaaS) מובילה בקטגוריה, שנמצאת בצמיחה גבוהה, Boomi שואפת ליצור ולתחזק חוויית עובדים ברמה עולמית”, אמר שון מוריס, מנהל משאבי אנוש ראשי ב-Boomi. “אנחנו חיים לפי המוטו שלנו של ‘העסקת בני אדם טובים’ וערכי הליבה הייחודיים שלנו שהם לצעוד מעבר, לשחק אחד בשביל השני, ליצור דברים מדהימים, להיות הבעלים ולבנות אמון. ההצלחה של Boomi טמונה בסופו של דבר בידי העובדים שלנו, ואנו מקנים עדיפות ליצירה וטיפוח סביבה שתומכת בהתפתחותם וברווחתם, כמו גם לעודד אותם להיות נועזים ולמצוא פתרונות חדשניים וחדשים לאתגרים. פרסים אלה מספקים אישור לתרבות הארגונית המפורסמת של Boomi, ואנו ממשיכים להשקיע באנשים שלנו”.

כחלוצה ומובילת קטגוריה בפלטפורמת אינטגרציה טבעית בענן כשירות (iPaaS), Boomi חצתה לאחרונה את קו ה-20,000 לקוחות, וקבעה שיא תעשייה עבור בסיס הלקוחות הגדול ביותר בקרב ספקיות iPaaS. החברה מתהדרת בקהילת משתמשים הולכת וגדלה שמקיפה יותר מ-100,000 חברים, רשת גלובלית של יותר מ-800 שותפים, ואחד המערכים הגדולים ביותר לאינטגרציית מערכות גלובליות (GSI) במרחב ה-iPaaS. פלטפורמת הקוד הנמוך של Boomiמסייעת לארגונים בכל התעשיות לחבר נתונים מכל היישומים, לייעל תזרימי עבודה ולספק חוויות משולבות יותר ללקוח.

Boomi מוצבת כמובילה ברביע הקסם של גרטנר עבור Enterprise Integration Platform as a Service (EiPaaS) במשך שמונה שנים רצופות.

החברה קיבלה לאחרונה את פרס Gold Globee® בקטגוריית פלטפורמה כשירות (PaaS), וזכתה בפרסים רבים על היותה מעסיקת בחירה, כולל בחירה לאחרונה כאחד ממקומות העבודה הטובים ביותר של מגזין Inc.

לרשימת התפקידים הפתוחים ב-Boomi היכנסו לדף הקריירה באתר החברה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן