חדשותסטארטאפ ניישן

BlueStacks משיקה שירות משחקים בענן למשחקי מובייל

BlueStacks X זמין כעת בחינם, במצב בטא, ב-14 מדינות עם יותר מ-200 משחקים. השירות זמין באמצעות דפדפן, אפליקציות טבעיות ובוטים של Discord

BlueStacks Inc, המציעה פלטפורמה חלוצית להרצת משחקי אנדרואיד במחשב אישי ופלטפורמת משחקי המובייל המובייל בעולם, הכריזה על השקת הבטא של BlueStacks X, שירות הזרמת המשחקים מבוסס הענן הראשון בעולם המיועד למשחקי מובייל. BlueStacks X זמינה עבור Windows 10 ו-Windows 11, macOS, iOS, אנדרואיד, Chrome OS ו-Raspberry Pi. מדובר בשירות המשחקים בענן היחיד בשוק שמציע הזרמת משחקים בחינם עבור משחקי מובייל לרוחב ולאורך פלטפורמות ומכשירים שונים.

BlueStacks X (בטא) מבוססת על טכנולוגיית ענן היברידי שפותחה בשותפות עם now.gg, חברת אחות של BlueStacks. השימוש בטכנולוגיית ענן היברידי מאפשר לענן להוריד חלקים של המחשוב והעיבוד גרפי לנקודות הקצה, להפחית באופן דרמטי את עלויות הענן ולאפשר למשתמשים ליהנות משירות בחינם. ניתן להשיג זאת על ידי שימוש באפליקציה טבעית למערכת ההפעלה, וגם באמצעות דפדפנים המסוגלים להציג גרפיקה באופן טבעי. טכנולוגיה זו פועלת בשקיפות ואינה דורשת אינטגרציה מצד מפתחי משחקים.

“BlueStacks App Player כבר חצתה לאחרונה את קו מיליארד ההורדות. BlueStacks X הוא הצעד הטבעי הבא עבורנו. השימוש בענן היברידי הוא פריצת דרך טכנולוגית גדולה שהופכת אותו לכדאי מבחינה כלכלית להקת השירות”, אמר רוסן שארמה, מנכ”ל BlueStacks Inc. “אנו שותפים מהימנים למפתחי משחקי מובייל מובילים. יש ביניהם התרגשות רבה ביחס לגבי BlueStacks X וכמה מהחידושים האחרים שיש לנו כמו שילוב עמוק ב-Discord”.

“בימים אלה כל הגיימרים למעשה חיים על Discord. השקת BlueStacks X כבוט עבור Discord היא מאוד חדשנית וחכמה. אנחנו, פשוט כמשמעו, יכולים ללחוץ על קישור ולקפוץ למשחק. אני יכול להתאים את השירות לשרת שלי, וזה מאוד מגניב”, אמר Aevatrex (ג’ונתן פרמין), משפיען מוביל בשוק משחקי המובייל.

BlueStacks X נגישה באמצעות דפדפן ב-iOS, אנדרואיד, Windows 11, macOS, Chrome OS ואפילו במספר טלוויזיות חכמות. יישום לקוח טבעי של BlueStacks X זמין עבור Windows 11, Windows 10 וגרסאות ישנות יותר של Windows. משתמשי BlueStacks App Player יכולים גם להשתמש ב-BlueStacks X.

השירות BlueStacks X (בטא) כבר מציע יותר מ-200 משחקים, ומספר משחקים חדשים מתווספים בכל שבוע. לשירות יש אוסף נהדר של משחקי תפקידים ואסטרטגיה וז’אנרים נוספים מצורפים עם הזמן.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן