חדשות

BlueSnap הכריזה על שרון וייס כמנהל כללי חדש בישראל וסמנכ”ל מו”פ

חברת BlueSnap ספקית מובילה של פתרונות תשלום גלובליים, הודיעה היום על הצטרפותו בתוקף מידי, של שרון וייס ל-BlueSnap כמנהל כללי בישראל וסמנכ”ל מו”פ. מינויו של וייס מגיע כאשר המנכ”ל בישראל וסמנכ”ל המחקר והפיתוח הוותיק, מאיר גפן, החליט לפרוש מתפקידו לאחר 9 שנים בחברה.

“אני רוצה להודות למאיר על מסירותו ותרומתו הבלתי נלאית ל-BlueSnap ולצוות הישראלי”, אמר פאוזי קסאב, סמנכ”ל הטכנולוגיה ב-BlueSnap. “אני סמוך ובטוח שהצוות ימשיך לשגשג תחת הנהגתו של שרון בתקופת ההתקדמות לעבר שלב הצמיחה העתידי של BlueSnap, בניית הדור הבא של מוצרים ושירותים, שנועדו לענות על צרכי התשלומים הגלובליים ההולכים וגדלים של לקוחותינו”.

שרון וייס מצטרף ל- BlueSnap עם יותר מ-20 שנות ניסיון במחקר ופיתוח, ניהול מוצרים, פיתוח תוכנה וארכיטקטורת תוכנה. הוא מגיע ל-BlueSnap עם מומחיות עשירה בניהול בכיר ומנהיגות טכנית.

לאחרונה וייס היה מנהל כללי ומנהל טכני כללית בחברת Minute Media במשך שמונה שנים, שם הוא הוביל את המשרד הישראלי של החברה, הרחיב את הארגון והטמיע מבנה ותהליך לשיטת עבודה מדרגית ויעילה יותר עבור מו”פ ועבור החברה כולה. לפני Minute Media, וייס היה מייסד שותפ בחברת-TookTook, וסמנכ”ל מו”פ ב-Seeking Alpha ומנכ”ל טכני ראשי וסמנכ”ל מו”פ ב-Walla, אחד האתרים הגדולים בישראל. בנוסף, הוא כיהן גם כחבר דירקטוריון בחברות שונות והקים 2 חברות סטארט-אפ.

“ל-BlueSnap יש חזון ברור לעתיד, ואני נרגש להיות חלק מהפרק הבא שלה ולהוביל את הצוות הישראלי”, אמר שרון וייס, המנכ”ל החדש של BlueSnap, ישראל. “אני מצפה להמשיך ולעודד צמיחה וחדשנות ברחבי הארגון ולהעניק ערך רב יותר ללקוחותינו ולשותפינו.”

המנכ”ל העוזב, מאיר גפן הוסיף, “אני גאה להפליא בכל מה שהשגנו ב-BlueSnap ופורש עם הידיעה שהשגנו הרבה דברים מדהימים במהלך התקופה שלי בחברה. אני מרגיש בר מזל מאוד שלקחתי חלק בהרחבת הצוות שלנו בישראל. אני יודע שהצוות הזה בהנהגתו של שרון ימשיך לתרום משמעותית למוצר שלנו, ויעזור ללקוחותינו עוד שנים רבות”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן