חדשות

AscendEX ממנה את שיין מולידור למנכ”ל חדש

AscendEX, פלטפורמה פיננסית עולמית למטבעות קריפטוגרפים, הודיעה כי שיין מולידור מונה למנכ”ל. הוא יירש את מקומו של השותף המייסד של הבורסה, ג’ורג’ קאו, שימשיך לתמוך ב-AscendEX כיו”ר.

שיין מולידור הצטרף ל-AscendEX (לשעבר BitMax) במאי 2019 כמנהל ראשי לפיתוח עסקי וקודם לתפקיד מנהל הכנסות ראשי בדצמבר 2021. מולידור עבד באופן מקצועי בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפים מאז 2015 במוסדות מהשורה הראשונה בארצות הברית ובסין.

מולידור, מנהל נחשב מאוד, מביא לתפקיד הבנה אינטימית של תשתית חליפין, פתרונות משמורת, התפתחות הרגולציות ושל הדינמיקה בשוק המתפרשת על הדמוגרפיה המזרחית והמערבית כאחד.

“אני בטוח להעביר את המושכות של AscendEX לשיין”, אומר ג’ורג’ קאו, המנכ”ל לשעבר ומייסד שותף, “אני רוצה להודות לצוות ולקהילה שלי בחמש השנים האחרונות על התמיכה המלבבת שהענקתם לי ולחברה הזו, ועל האמון שהופקד בידי היורש המוכשר ביותר שלי.

“אני אשאר מעורב ואמשיך לתמוך בדירקטוריון של AscendEX כיו”ר.

“שיין מולידור הוא הבחירה הנכונה למלא את התפקיד הזה מכיוון שהוא עזר לנהל ולעצב את החברה הזו, מחזיק בהבנה עמוקה של המורכבות של שוק זה ומביא מחויבות שאין דומה לה לתפקיד. החלטה זו מתקבלת עם מידה רבה של אמון ואופטימיות לגבי עתידו של המותג הזה”.

מולידור החל את הקריירה שלו בייעוץ אסטרטגי ב-IBM לאחר שקיבל את התואר הראשון שלו מאוניברסיטת פרינסטון. לאחר מכן עבד ב-Gemini, בורסת ומשמרות למטבעות קריפטוגרפים, בפיתוח עסקי, מכירות מוסדיות ושירות לקוחות. לאחרונה, מולידור היה המנהל העולמי של FBG One ב-FBG Capital, מוסד פיננסי מגוון מבחינה עסקית המוקדש למגזרי המטבעות הקריפטוגרפים ובלוקצ’יין.

לאחר גיוס בהיקף של 50 מיליון דולר מסדרה B עבור AscendEX בנובמבר 2021, מולידור משתף את התרגשותו בנוגע להתרחבות החברה. מאז שהצטרף ל-AscendEX, מולידור הגדיל את צוות העובדים מ-15 ל-65 אנשים, והכשיר כל עובד להיות מומחה לנושא בתחומו, וכן עודדת הבנה חדה של המיקרו מבנה של השוק ושל האקו סיסטם המתפתח ללא הרף של מטבעות קריפטוגרפים. מולידור משתף בהתרגשותו לגבי חידוש חוויית המשתמש של הפלטפורמה, הוספת מוצרים חדשים ומקיפים ומצבה העתידי של החברה.

“אני מתכבד לקבל את ההזדמנות לרשת את ג’ורג’ ולהוביל את AscendEX לשלב חדש של התקדמות וצמיחה”, מציין מולידור. “בזמן שאנו ממשיכים להיבנות, אני בטוח בחזון ובדרך שלפני החברה הזו, הצוות הזה ומשתמשי AscendEX”.AscendEX הופכת את המסחר בקריפטו לקל יותר עם מוצרים חדשים וחדשניים וחוויית משתמש משופרת. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן